Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Jak zarejestrować konto w STS?

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Dlaczego warto założyć konto w STS?

Szukasz zakładów bukmacherskich, które pozwolą Ci regularnie i bezpiecznie obstawiać swoje typy? W tym wypadku STS.pl to doskonały wybór, gdyż operator działa na rynku od wielu lat i przekonał do siebie szerokie spektrum użytkowników. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swoich środków, to musisz mieć na uwadze, że bukmacher STS posiada jeden z bardziej rozbudowanych i przez to relewantnych procesów rejestracyjnych. Zresztą sam sprawdź wszystko krok po kroku właśnie tutaj!

Rejestracja konta w STS na komputerze w parę minut

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę główną bukmachera STS i kliknięcie żółtego przycisku “Załóż konto” w prawym górnym rogu.

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W tym momencie wyświetli się pierwszy krok rejestracji. W wyznaczonych miejscach formularza wpisz swój adres e-mail, preferowane hasło i numer telefonu. Tutaj możesz również wskazać swój kod promocyjny lub skorzystać z tego, który jest wpisany automatycznie. Zaznacz wymagane zgody i wciśnij “Dalej”

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Pierwszy etap jest już za Tobą! Teraz wpisz w formularz:

  • swoje imię, nazwisko,
  • wybierz kraj swojego obywatelstwa,
  • podaj numer PESEL,
  • na Twój numer telefonu wysłany zostanie kod SMS.

Na koniec wybierz pochodzenie środków przeznaczonych na grę, zaznacz pole odpowiadające za chęć otrzymania bonusu oraz oświadczenie o prawdziwości danych w procesie rejestracji. Kliknij “Zarejestruj” i gotowe!

Rejestracja konta w STS na urządzeniach mobilnych

W tym wypadku proces zaczyna się bardzo podobnie, jak przy rejestracji na urządzeniu stacjonarnym. Wejdź na stronę główną, a następnie naciśnij “Załóż konto”. Wyświetli się formularz, więc wpisz swoje imię, a w następnym kroku nazwisko.

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W tym momencie podaj swój adres e-mail i ustal hasło. Kliknij “Dalej” i w kolejnym etapie wpisz swój numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS weryfikacyjny. Podaj kod, który otrzymałeś i w następnym kroku podaj swoje obywatelstwo.

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Teraz możesz podać swój numer PESEL. Po kliknięciu przycisku określ pochodzenie swoich środków, które przeznaczysz na grę. Ustal także swoje limity na grę na podstawie ustawień domyślnych lub własnych preferencji.

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W tym momencie po Twojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, czyli:

  • zgoda marketingowa na powiadomienia o promocjach,
  • akceptacja regulaminu i zasad gry,
  • checkboxy dotyczące bonusu powitalnego i wynikającego z podanego kodu,
  • naciśnij “Zacznij grę” i gotowe!

STS rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Konto gotowe – jak grać u bukmachera STS?

Możesz obstawić swój pierwszy zakład! Wystarczy, że powrócisz na stronę główną i wybierzesz konkretną dyscyplinę po lewej stronie ekranu. Następnie po środku wyświetlą się poszczególne typy rozstrzygnięć i kursy. Wybierz jeden z nich, po prawej stronie stronie wpisz swoją stawkę i naciśnij przycisk “Graj”, aby postawić swój pierwszy zakład!

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
5/5
1 głos