Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Rejestracja konta w LVBet – Co, gdzie i jak?

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Dlaczego warto założyć konto w LVBet?

Jeśli bonu powitalny do 3333 PLN nie będzie dla Ciebie wystarczającym powodem, to może dodatkowo przekonają Cię inne atuty tego bukmachera. Co oferuje LVBet? To przede wszystkim bardzo rozbudowana oferta przedmeczowa, ale także spora liczba promocji cyklicznych, na których można sporo zyskać.

LVBet bonusy bukmacherskie online

Za rejestrację otrzymasz również bonus w wysokości 20 zł bez depozytu, który pozwoli Ci postawić pierwsze zakłady online i przetestować funkcjonalność naszej strony internetowej. Twój bonus zostanie zastosowany do Twoich pierwszych trzech depozytów. Otrzymasz bonus do 2000 zł przy pierwszej wpłacie, 1000 zł przy drugiej wpłacie i 333 zł bez ryzyka przy trzeciej wpłacie.

Rejestracja konta w LVBet na komputerze

Sam proces rejestracji jest błyskawiczny, a interfejs strony gwarantuje profesjonalne podejście i łatwe stawianie na ulubione zakłady, czy też tworzenie systemowych kuponów. Żeby zagrać w LVBet to oczywiście pierwszym krokiem jest utworzenie nowego konta gracza. Aby to zrobić, przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij żółty przycisk. Co dalej?

Krok 1

Aby dokonać tak zwanej szybkiej rejestracji, która zajmie Ci minutę – w formularzu rejestracyjnym podaj swoje dane. W pierwszy kroku, będą to:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Narodowość (automatycznie ustawiona jest Polska)
  • PESEL

LVBet rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Krok 2

W drugim kroku rejestracji zostaniesz poproszony o podanie:

  • Adresu e-mail
  • Nowego loginu do konta
  • Bezpiecznego hasła
  • Swojego numeru telefonu komórkowego

LVBet rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Jeśli wypełniłeś wszystkie dane – kliknij „Zakończ rejestrację. Zobaczysz teraz takie okno:

LVBet rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Oznacza to, że Twoje konto tymczasowe zostało uruchomione. Potwierdź to klikając w link przesłany na podany adres e-mail, a Twoje konto zostanie włączone w 100%.

Krok 3

Przejdź na swoją skrzynkę poczty e-mail i kliknij otrzymany link aktywacyjny. Natychmiast po przekierowaniu Cię na stronę LVBet zostaniesz poproszony o ustawienie pasujących Ci limitów. Okno wygląda tak:

LVBet rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Twoje konto jest już gotowe do gry. W celu wypłaty środków z konta musisz zmienić konto tymczasowe na konto stałe poprzez przesłanie do LVBet odpowiednich dokumentów oraz potwierdzenie tożsamości. Tę opcję znajdziesz w Menu – Moje Dokumenty.

Rejestracja konta w LVBet – urządzenia mobilne

Proces rejestracji na telefonie komórkowym, albo tablecie nie różni się niczym od tego na poziomie komputera. Strona jest reponsywna, ale możesz też skorzystać z dostępnej aplikacji mobilnej LVBet. Tak, czy inaczej sama rejestracji przebiega, tak jak wyżej.

LVBet rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Po przejściu do rejestracji konta zobaczysz formularz rejestracyjny, w który musisz wpisać odpowiednie dane osobowe. Następnie potwierdź konto klikając link aktywacyjny otrzymany na adres e-mail i zacznij wygrywać!

Założyłem konto w LVBet  – czy mogę już obstawiać?

Jak najbardziej tak! Jeśli chcesz zacząć obstawiać, to przejdź na stronę główną i kliknij na wydarzenie sportowe, które Cię interesuje. Kolejny krok to wybór zakładu. Zrobisz to klikając w kurs, który pojawi się na ekranie. Ustal stawkę kuponu i zatwierdź klikając “Postaw zakład”.

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
4/5
1 głos