Fuksiarz.pl zakłady bukmacherskie: opinie

5/5
Bonus powitalny do 500 zl
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: PS4.6831.1.2020
Zalety
 • Zaufane systemy płatności
 • Innowacyjny bonus – Early Payout
 • Świetna aplikacja mobilna
 • Potężna oferta zakładów
Wady
 • Aplikację Fuksiarz trzeba zainstalować ręcznie
 • Brak transmisji live spotkań

Na polskim rynku zakładów sportowych bukmacher Fuksiarz pl funkcjonuje ma się rozumieć w pełni legalnie oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Prawie że na Św. Mikołaja dwa lata temu, bo 9 grudnia 2020 r. Bukmacherska sp. z o.o. będąca właścicielem Fuksiarza, otrzymała dokument zezwalający na prowadzenie zakładów drogą internetową z numerem PS4.6831.1.2020. Szczodrobliwe Ministerstwo Finansów przypieczętowało tym samym gwarancję, że w Fuksiarz.pl możemy grać bezpiecznie i całkowicie legalnie. No dobrze – w takim razie czas sprawdzić dlaczego warto typować zakłady właśnie tam. Do dzieła!

 

Fuksiarz opinie

Fuksiarz

Objawieniem w polskiej branży hazardowej ostatniego roku bez wątpienia jest właśnie Fuksiarz bukmacher. Przez relatywnie krótki okres swojej działalności zdążył przekonać do siebie mnóstwo graczy. Jak to zrobił? Powodów jest co najmniej kilka – posiada wyjątkowo atrakcyjną ofertę przedmeczową i non-stop rozwijający się katalog zakładów live; emanuje profesjonalnym podejściem zarówno w kwestii strony internetowej, jak i obsługiwanych metod płatności i pomocy dla gracza; proponuje innowacyjne (niektóre niedostępne do tej pory na rynku) bonusy i promocje, a na koniec potrafił zjednać sobie jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych, jako ambasadora swojej marki. Tak, mowa tutaj o Krzysztofie Stanowskim.

Fuksiarz Zakłady Bumacherskie
📢 Strona internetowawww.fuksiarz.pl
🏢 Siedzibaul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa
💰 Fuksiarz Bonus powitalnyCashback 50% do 500 zł
⚽️ Sporty25+
💳 Metody płatnościVisa, MasterCard, PayU, DotPay, Blik, Przelewy24
📱 Fuksiarz aplikacja mobilna
💬 Obsługa klientaLivechat

Bukmacher sponsoruje także polską federację padla (to rodzaj sportu rakietowego z elementami tenisa oraz squasha), co też poniekąd wskazuje drogę, którą Fuksiarz chce podążać. Jaką? Inwestycja w młodzież i w nietuzinkowe dyscypliny sportu, a jednym słowem – rozwój!

 

Rejestracja Fuksiarz

Chcesz dołączyć do grona użytkowników tego bukmacher? Konto zarejestrujesz dosłownie w minutę. Cały proces rejestracji obejmuje dwa krótkie formularze, w które należy wpisać swoje prawdziwe dane osobowe. Na stronie głównej Fuksiarz.pl kliknij „Fuksiarz Rejestracja”, aby uzyskać dostęp do poniższego okna.

 1. Wpisz tutaj swój adres e-mail, podaj numer telefonu oraz ustal hasło, które będzie bezpieczne, ale też możliwe do zapamiętania.
 2. Zaznacz wszystkie zgody jeśli chcesz mieć dostęp do każdej oferty bukmachera, włącznie z nowymi promocjami i bonusami.
 3. Kliknij „Dalej”, aby przejść do następnego kroku.

Jeśli w poprzednim etapie uzupełniłeś poprawnie dane, w następnym i ostatnim musisz już jedynie:

 1. Wpisać swoje Imię i Nazwisko (pamiętaj, by były to prawdziwe dane! W innym wypadku nie będziesz w stanie zweryfikować konta i wypłacać pieniędzy).
 2. Wybrać z listy narodowość. Domyślnie zaznaczona jest Polska.
 3. Podać swój numer PESEL – to wymóg prawny.
 4. Potwierdzić podany wcześniej numer telefonu kodem z wiadomości SMS. Alternatywnie możesz też aktywować konto kodem otrzymanym w wiadomości e-mail. W tym celu zaznacz odpowiedni checkbox.

Kiedy wypełnisz wszystkie pola formularza i klikniesz „Zarejestruj”, Twoje konto zostanie utworzone i zostaniesz poproszony o ustalenie odpowiednich limitów kwotowych oraz czasowych. Przyjrzyj się, jak to wygląda na zrzucie ekranu.

Po ustawieniu pożądanych limitów kliknij „Ustaw”, aby przejść dalej. Zostanie teraz wyświetlona informacja o tym, że do momentu weryfikacji tożsamości grasz na koncie tymczasowym i obowiązują Cię pewne limity. Dokładnie to takie okno:

W celu weryfikacji przejdź do zakładki „Moje dane” – „Dokumenty” i postępuj zgodnie z wyświetlanymi tam instrukcjami weryfikacji tożsamości.

 

Depozyty oraz wypłaty wygranych

Fuksiarz, Zakladybukmacherskietv

Bukmacher zadbał o to, żeby metody bankowe w Fuksiarz aplikacja były oferowane jedynie przez zaufanych operatorów płatności. Dodatkowo realizowane są błyskawicznie, więc możesz grać i typować zakłady w mgnieniu oka. Do Twojej dyspozycji przy depozytach są:

Opcja płatności

Rodzaj/Typ

Prowizja

Czas realizacji

Minimalny depozyt

Przelewy24

Szybki przelew

Brak

Natychmiast

1 PLN

BLIK

Kod BLIK

Brak

Natychmiast

1 PLN

Dotpay

Szybki przelew/Płatność kartą

Brak

Natychmiast

1 PLN

PayU

Płatność internetowa

Brak

Natychmiast

1 PLN

Tpay

Płatność internetowa

Brak

Natychmiast

1 PLN

Co ciekawe – minimalna kwota depozytu to jedynie 1 PLN. Fuksiarz.pl NIE nalicza żadnych prowizji od depozytów.

W Fuksiarz wypłaty wygranych również realizowane są za pośrednictwem szybkich przelewów. Możesz dokonać wypłaty na swój numer konta bankowego podany podczas uzupełniania danych konta. Szybkie wypłaty obsługiwane są między innymi w mBanku, ING, GET IN Banku lub Pekao.

 

Jak wygląda bonus powitalny w Fuksiarz.pl?

bonus powitalny w Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz przygotował bonus powitalny w formie Cashbacku nawet do 500 PLN. Najważniejszym aspektem tej promocji jest to, że nie ma ona żadnych wymagań dotyczących obrotu kwoty. Jak odebrać bonus?

 • Zarejestruj swoje konto gracza na Fuksiarz.pl
 • Zweryfikuj dane oraz dokumenty
 • Wpłać depozyt w kwocie min. 20 PLN oraz zagraj za tę kwotę kupon na min. 2 zdarzenia
 • Upewnij się, że kursy pojedynczych zdarzeń nie są niższe niż 1.20
 • Jeśli kupon nie wejdzie i zostanie rozliczony jako przegrany, Fuksiarz odda Ci bonus w formie 50% kwoty, za którą postawiony został pierwszy kupon.
 • Bonus może sięgać maksymalnie 500 PLN

 

Jak postawić swój pierwszy kupon?

Serwis Fuksiarz działa bardzo intuicyjnie, a więc także tworzenie kuponu jest łatwe i przyjemne. W jaki sposób zagrać pierwszy kupon?

Fuksiarz zakłady online

 1. Po pierwsze musisz mieć już założone konto gracza. Zarejestruj konto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
 2. W przypadku, gdy posiadasz już aktywne konto i jesteś zalogowany – po prawej stronie ekranu powinieneś widzieć podgląd swojego kuponu.
 3. Wybierz interesującą Cię dyscyplinę sportu lub od razu pożądaną ligę, a następnie wydarzenie. Teraz kliknij kurs zakładu, który chcesz dodać do kuponu.
 4. Zakład zostanie wrzucony na kupon, gdzie możesz edytować jego rodzaj (SOLO, AKO, System), kwotę oraz łączyć z innymi typami.
 5. W zakładce „Moje zakłady” zobaczysz wszystkie zrealizowane i postawione kupony oraz sprawdzisz status ich rozliczenia.
Ratings
Ogólna Ocena
5/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  5/5
 • Gry i Oprogramowanie
  5/5
 • Bonusy i Promocje
  5/5
 • Obsługa Klienta
  5/5