Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Obstawianie siatkówki: Najlepsi bukmacherzy

Siatkówka w Polsce cieszy się bardzo dużą popularnością. Regularne sukcesy na arenie międzynarodowej reprezentacji Polski sprawiają, że Polacy chętnie oglądają i dopingują mecze naszej kadry.

Najlepsi bukmacherzy na siatkówkę

Ostatnia aktualizacja - 19 kwietnia, 2023
Ocenić Bukmacker Bonus Otrzymaj bonus
1
4.8/5
Bonus 100% za pierwszą wpłatę do 456 PLN
GraćCzytaj recenzję
2
4.8/5
Bonus powitalny 100%
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
Bonus od wpłaty do maksymalnie 469 zł
GraćCzytaj recenzję
4
4.8/5
Bonus powitalny już wkrótce będzie dostępny
GraćCzytaj recenzję
5
5/5
Bonus powitalny do 1400 PLN
GraćCzytaj recenzję
6
4.8/5
Bonus powitalny 100%
GraćCzytaj recenzję
7
4.8/5
szeroka gama opcji zakładów
GraćCzytaj recenzję
8
5/5
Bonus powitalny do 500 zl
GraćCzytaj recenzję
9
5/5
Bonus powitalny do 3333 zl
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
BONUS POWITALNY DO 220 000 BCD
GraćCzytaj recenzję
Załaduj więcej

Dzięki temu bukmacherzy oferują szereg zakładów na siatkówkę. Najpopularniejsze z nich oraz jak przygotować się do obstawiania tego sportu przedstawiamy poniżej.

 

Najpopularniejsze zakłady na siatkówkę

Zakład dwudrogowy

Najpopularniejszy spośród zakładów polegający na wytypowaniu zwycięzcy spotkania. W siatkówce nie ma możliwości remisu przez co nasz zakład będzie wygrany albo przegrany.

Handicap setowy

Jeśli wiemy, że dana drużyna nie będzie miała problemu wygrać, lecz kurs na ich zwycięstwo nas nie zadowala możemy rozegrać handicap setowy. Odejmujemy danej drużynie 1.5 lub 2.5 seta. W przypadku pierwszej opcji zespół nie może stracić więcej niż 1 seta. Jeśli zdecydujemy się na wartość 2.5 jedynym wynikiem, który zapewnia wygraną jest 3:0.

Możemy rozegrać to również obstawiając na zwycięstwo underdoga. W tym przypadku dodajemy zespołowi 1.5 lub 2.5 seta. Jeśli dana drużyna zdobędzie co najmniej 2 sety zakład +1.5 jest wygrany. Natomiast w przypadku handicapu +2.5 wystarczy 1 wygrany set, aby zakład był wygrany.

Handicap punktowy

W tym przypadku liczą się wszystkie punkty zdobyte w każdym secie. Sumuje się ile punktów każda drużyna  zdobyła w całym meczu i porównuje uwzględniając zagrany handicap. Istnieje możliwość, że drużyna, która przegrała zdobyła więcej punktów od zwycięzcy. Dzieje się tak, ze względu na to, że przegrywali sety grając na przewagi, a wygrane sety kończyli z przewagą kilku punktów. Ze względu na to, że wartość handicapu wyrażana jest w liczbie niecałkowitej (np. +8.5) nie ma możliwości remisu. Zakład będzie wygrany lub przegrany.

Dokładny wynik

Bukmacherzy oferują możliwość wytypowania dokładnego wyniku jakim zakończy się dany mecz. Warto zwrócić na tę opcję uwagę kiedy chcemy rozegrać handicap -2.5. Oznacza to samo co dokładny wynik 3:0, lecz mogą występować różnicę w kursie na te zdarzenia.

Liczba setów w meczu

Zakład polegający na tym czy w spotkaniu będzie więcej lub mniej setów niż założona linia o wartości 3.5 albo 4.5.

Zakłady na zawodników

Niektórzy bukmacherzy oferują ciekawe typy odnośnie konkretnych siatkarzy. Możemy założyć się o to czy dany zawodnik będzie miał więcej lub mniej punktów niż przyjęta linia. Warunkiem jest to, że zawodnik musi wyjść w podstawowym składzie. Jeśli zacznie na ławce rezerwowych otrzymamy zwrot.

Możemy również znaleźć zakład polegający na tym, który z 2 zawodników zdobędzie więcej punktów w meczu. Podobnie jak w przypadku poprzedniego zakładu również i tu obydwaj zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie. Jeśli zdobędą tyle samo punktów nastąpi zwrot stawki.

Poniżej/powyżej punktów

Zakład polegający na tym czy w spotkaniu obie drużyny zdobędą łącznie więcej lub mniej punktów niż wyznaczona linia. Oprócz tego jest możliwość zakładu na konkretną drużynę czy pokryje linie wyznaczoną tylko dla niej.

Siatkówka zakłady bukmacherskie

Jak przygotować się do obstawiania siatkówki?

Aby skutecznie typować siatkówkę należy się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim trzeba przeanalizować poprzednie spotkania. Dzięki temu dowiemy się o obecnej formie oraz tego czy grali długie spotkania, czy były one krótkie.
Warto śledzić różne media społecznościowe, aby być na bieżąco, czy trener zamierza dokonać jakichś zmian. Może on w danym spotkaniu dać odpocząć kluczowym zawodnikom przez co będą grać rezerwowi, którzy w teorii są słabsi.

W przypadku turniejów, gdzie rozgrywane są często mecze w krótkim okresie czasowym warto zaznajomić się z kadrą drużyn. Ze względu na dużą intensywność trenerzy decydują się na odpoczynek dla najlepszych siatkarzy w swoich drużynach. Istnieją ekipy, w których wszyscy prezentują bardzo wysoki poziom i pojedyncze zmiany nie będą robić wielkiej różnicy. Jednak występują też drużyny uzależnione od konkretnych graczy, a ich brak oznacza duże osłabienie.

 

Gdzie obstawiać siatkówkę?

Każdy legalny bukmacher w Polsce posiada w swojej ofercie zakłady na siatkówkę. Niektórzy jednak nie posiadają wszystkich opisywanych zakładów, szczególnie tych na zawodników. Dla każdego typera zainteresowanego obstawianiem siatkówki dobrym rozwiązaniem będzie Betfan oraz Betclic oferujący różnorodne zakłady na tę dyscyplinę.

 

Ranking najlepszych bukmacherów dostępnych w Polsce

🏛️ Bukmacher

⚽ Liczba sportów / Dostępność CS:GO

🤝 Bonus powitalny

🔴 Zakłady na żywo

📱 Aplikacja mobilna

💵 Minimalna wpłata

💰 Minimalna wypłata

Mostbet

30+ / ✅

Bonus powitalny do 1400 PLN

Tak

Tak

20 PLN

20 PLN

Pinnacle, zakladybukmacherskie.tv

25+ / ✅

Szeroka gama opcji zakładów

Tak

Tak

25 PLN

25 PLN

LVBet zakłady paypal

20+ / ✅

Bonus powitalny do 3333 zl

Tak

Tak

1 zł

10 zł

PlayZilla, zakladybukmacherskie.tv

30+ / ✅

Bonus powitalny 100% do 450 zl

Tak

Tak

40 PLN

40 PLN

Fuksiarz, zakladybukmacherskie.tv

25+ / ✅

Bonus powitalny do 500 zl

Tak

Tak

1 PLN

10 PLN

Autor
Yana Borshchova
Uwielbiam podróżować i odwiedzać kraje. Przez 7 lat swoich przygód odwiedziła 32 kraje. Byłam w Holandii podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018, oglądałam decydujący mecz Francji z Chorwacją i zakochałam się w piłkę nożną. Piszę recenzje popularnych i nowych firm bukmacherskich, znajduję pułapki każdej z nich i pomagam wygrywać nowicjuszom. PS moją ulubioną drużyną jest Szachtar Donieck 🙂
Ocena artykułu
4.5/5
1 głos
FAQ. Często zadawane pytania