Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

O nas

Nasz zespół

 • Martins Lasmanis CEO
  Martins Lasmanis
  CEO
  Z ponad 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym i szczególnym naciskiem na sektor gier hazardowych przez ponad 5 lat, Martin Lasmanis jest prawdziwym ekspertem w swojej niszy. Dziś wizją Martina jest zbudowanie największej na świecie firmy produkującej leady. Na szczęście mamy idealny zespół, aby spełnić jego marzenie!
 • Vitalii Shkura Szef SEO
  Vitalii Shkura
  Szef SEO
  Ma ponad 7-letnie doświadczenie w promowaniu witryn w niszy hazardowej. Jego główną specjalizacją jest SEO - pozyskiwanie leadów z wyszukiwarek. Lubi obstawiać mistrzostwa Europy i świata w piłce nożnej.
 • Arturs Korolkovs Szef oddziałów
  Arturs Korolkovs
  Szef oddziałów
  Specjalista ds. marketingu z 3-letnim doświadczeniem w marketingu afiliacyjnym i social media w branży iGaming. Jego głębokie zrozumienie branży i udokumentowane osiągnięcia w zakresie napędzania wzrostu czynią go ważnym „graczem” w zespole.
 • Valentin Darechkin CCO
  Valentin Darechkin
  CCO
  Odpowiada za strategię biznesową, marketing i rozwój biznesu.
 • Joy Castillo Content Manager
  Joy Castillo
  Szef treści
  Z ponad pięcioletnim doświadczeniem w zakresie treści i SEO na stronie, Joy Castillo jest pasjonatem sportu, gier i czytania. Nieustannie szuka prostych i kreatywnych sposobów dostarczania użytkownikom potrzebnych informacji.
 • Ana Reyes Content Manager
  Ana Reyes
  Menedżer treści
  Menedżer treści z 2-letnim doświadczeniem w niszy hazardowej. Jej wiedza specjalistyczna w tej dziedzinie zapewnia, że wszystkie niezbędne treści znajdują się na naszych stronach i są ułożone w sposób spełniający potrzeby naszych czytelników.

Nagrody i nominacje

Jak nas znaleźć?

Adres: Nometņu iela 61, Rīga, LV-4201

Skontaktuj się z nami