Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Kalkulatory bukmacherskie: Kilka sekund i wiesz, ile możesz wygrać

Chcesz szybko dowiedzieć się, jaką wygraną możesz zdobyć z wybranego zakładu, ale nie masz czasu na skomplikowane obliczenia matematyczne? W takim razie skorzystaj z naszych kalkulatorów bukmacherskich, które w ciągu kilku sekund obliczą za Ciebie potencjalne wygrane.

Kalkulatory bukmacherskie dostępne w zakladybukmacherskie.tv

  • Kalkulator pojedynczych zakładów
  • Kalkulator zakładów Parlay (akumulowanych)
  • Kalkulator handicapu azjatyckiego

Co to jest kalkulator zakładów bukmacherskich?

Jeśli dopiero zacząłeś swoją przygodę z zakładami sportowymi, to bez wątpienia dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy kalkulatorów bukmacherskich. To właśnie dzięki nim w kilka sekund dowiesz się, jaka wygrana czeka Cię, jeśli zakład okaże się prawidłowy.

Jeśli na przykład postawisz 10 zł na wydarzenie, którego kurs wynosi 1.50, to kalkulator bukmacherski od razu pokaże Ci, że Twoją wygraną będzie 15 zł (10 x 1,50), co oznacza, że możesz liczyć na 5 zł zysku (15 – 10), jeśli Twoje przewidywania będą prawidłowe. Można bardzo szybko zauważyć, że obliczenie potencjalnej wygranej z pojedynczego zakładu jest bardzo łatwe, więc po co typerzy mieliby w ogóle korzystać z kalkulatorów bukmacherskich? Takie obliczenia można łatwo zrobić w głowie.

Niestety okazuje się, że łatwe obliczenia kończą się na zakładach pojedynczych. Kiedy w grę wchodzą złożone zakłady z kilkoma wydarzeniami, a także w przypadku handicapów. W takich przypadkach kalkulator zakładów bukmacherskich okazuje się bardzo pomocny, a co najważniejsze, pozwala zaoszczędzić dużo czasu i dokonać odpowiedniego wyboru.

Jak korzystać z naszego kalkulatora zakładów?

Poniżej tłumaczymy, w jaki sposób działa nasz kalkulator zakładów bukmacherskich. Nie jest to w żaden sposób skomplikowane, o czym przekonasz się z opisu poniżej.

Zakład pojedynczy

Kalkulator zakładów pojedynczych oblicza potencjalną wygraną oraz zysk na podstawie wybranej przez gracza stawki oraz konkretnego kursu.

Więcej o kalkulatorze zakładów pojedynczych dowiesz się z osobnej strony, jaką przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych tą opcją – opisaliśmy tam, w jaki sposób można z niego korzystać, a także umieściliśmy dodatkowe informacje na jego temat.

Ustawienia waluty: EUR
Stawka
Kwota pieniędzy zaryzykowana lub zainwestowana w zakład. Stawka może być również nazywana stawką zakładu lub wkładem.
EUR
Kurs
Służy do określenia całkowitego zwrotu za każde postawione 1 zł, z uwzględnieniem obstawionych środków.
Łączna wypłata
€160
Kwota wygranej
€60

Zakład Parlay (akumulowany)

Kiedy na Twoim kuponie pojawia się więcej niż jedno wydarzenie, mówimy wtedy o zakładzie Parlay lub akumulowanym. Kalkulator zakładów Parlay pomoże Ci obliczyć ogólną wypłatę oraz zysk z wszystkich planowanych zakładów.

Na osobnej stronie znajdziesz więcej informacji na temat kalkulatora zakładów Parlay, abyś mógł łatwo z niego skorzystać, kiedy potrzebujesz.

Ustawienia waluty: EUR
Łączna stawka zakładu Parlay
Łączna kwota postawiona na wiele różnych zakładów, przy czym wszystkie z nich muszą okazać się zwycięskie, aby zakład Parlay został wypłacony.
EUR
Kurs zakładu #1
Kurs zakładu #2
Łączny kurs zakładu Parlay
-
Łączny zysk
-
Łączna wypłata
-

Handicap azjatycki (azjan)

Chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądała twoja wygrana w przypadku konkretnego wyniku wybranego meczu przy zastosowanym handicapie azjatyckim? W obliczeniach pomoże Ci kalkulator handicapu azjatyckiego, do którego wprowadzisz najważniejsze informacje.

Więcej na temat kalkulatora handicapu azjatyckiego znajdziesz na osobnej stronie, którą w całości mu poświęciliśmy.

Ustawienia waluty: EUR
Wybór strony
Wybierz drużynę, która według Ciebie wygra mecz – jest to kluczowe dla obliczenia potencjalnej wygranej.
Kurs
Służy do określenia całkowitego zwrotu za każde postawione 1 zł, z uwzględnieniem obstawionych środków.
Stawka
Kwota pieniędzy zaryzykowana lub zainwestowana w zakład. Stawka może być również nazywana stawką zakładu lub wkładem.
EUR
Handicap azjatycki
Handicap azjatycki dostosowuje kursy na podstawie tego, jak „na papierze” prezentuje się przewaga jednej drużyny nad drugą. Do wyboru są wartości od -4 do 4. Niższe wartości faworyzują teoretycznie słabszą drużynę, a wyższe – silniejszą.
Wynik gospodarzy
:
Wynik gości
Rezultat
-
Łączna wypłata
-
Łączny zysk
-

Jak znaleźć najlepsze kursy na zakłady sportowe?

Jeśli szukasz najlepszych kursów na zakłady sportowe, to jesteś w dobrym miejscu. To właśnie u nas możesz znaleźć jedne z najwyższych kursów na wszystkie popularne wydarzenia sportowe bez potrzeby sprawdzania każdego bukmachera online po kolei, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu.

Wystarczy, że wybierzesz wydarzenie sportowe, które Cię interesuje, a następnie klikniesz na kurs, aby zobaczyć na ten temat więcej szczegółów. Robimy wszystko, aby robienie zakładów sportowych było dla nowych i doświadczonych typerów jak najbardziej wygodne, więc z tego korzystaj.

Korzystaj z naszego kalkulatora do konwersji kursów do innych formatów

Ważna informacja dla nowych typerów: każda strona bukmacherska może trochę inaczej przedstawiać kursy, więc aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, dobrze skorzystać z kalkulatora do konwersji kursów.

Więcej o kalkulatorze do konwersji kursów dowiesz się na osobnej stronie.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania