Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Recenzja BC.Game

4.5/5
BONUS POWITALNY DO 20 000 BCD
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Zalety
 • Obszerna oferta zakładów sportowych;
 • Błyskawiczna realizacja wpłat i wypłat;
 • Ogromny bonus powitalny;
 • Prosty i szybki proces rejestracji.
Wady
 • Zaawansowana platforma z wysokim progiem wejścia;
 • Bonus powitalny z warunkiem obrotu x500.

BC.Game to działająca od 2017 roku znana kryptowalutowa marka hazardowa, której operatorem jest firma BlockDance BV. Platforma pierwotnie funkcjonowała wyłącznie jako kasyno online, jednak w drugim kwartale 2022 roku poszerzyła swoją działalność o sekcję z zakładami sportowymi obsługiwaną przez Betby, oferując typerom blisko 9 tysięcy wydarzeń miesięcznie w ponad 40 różnych dyscyplinach sportowych. BC.Game to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych bukmacherów pod względem wsparcie dla kryptowalut, bo płatności możemy tu dokonać w ponad 50 różnych kryptowalutach. Bukmacher akceptuje typerów z wielu krajów, w tym również użytkowników z Polski.

 

Wiarygodność

BC.Game to renomowana marka, która funkcjonuje w branży hazardowej od 2017 roku, jednak zakłady sportowe oferuje dopiero od 2022 roku. Za platformą stoi firma BlockDance BV z siedzibą główną w Emancipatie Boulevard Dominico F. „Don” Martina 31, Curaçao. Operator posiada sublicencję wydaną przez spółkę Curacao Interactive Licensing NV, która posiada licencję główną 5536/JAZ.

Bukmacher skupia się na zdecentralizowanych płatnościach kryptowalutami i opiera działanie swojej platformy na inteligentnych kontraktach Ethereum, co sprawia, że wszystkie płatności są tu przejrzyste i bezpieczne. Dodatkowo cały ruch na stronie BC.Game jest zabezpieczony szyfrowaniem SSL, co daje gwarancję, że wszelkie poufne dane przekazane bukmacherowi są w pełni bezpieczne i wolne od nadużyć.

BCgame review bonuses

 

Bonus powitalny

Dla nowych typerów w BC.Game przygotowany został bonus powitalny na pierwsze cztery depozyty. Do zgarnięcia jest łącznie 220 000 USD w BCD, stablecoinie stworzonym na potrzeby stawiania zakładów na platformie, gdzie 1 BCD = 1 USD:

 • Pierwszy depozyt: do 270% do 20 000 BCD;
 • Drugi depozyt: do 300% do 40 000 BCD;
 • Trzeci depozyt: do 300% do 60 000 BCD;
 • Czwarty depozyt: do 360% do 100 000 BCD.

Każdy z bonusów ma trzy poziomy i w zależności od wielkości złożonego depozytu, procent od wpłaconej kwoty będzie się różnił. Bonusowe BCD odblokowywujemy podczas stawiania zakładów zgodnie ze wzorem: suma zakładów x 1% x 20% = odblokowana kwota. To oznacza, że wager wynosi tu x500.

 

Inne bonusy i promocje

W ofercie promocyjnej dla stałych bywalców BC.Game znajdziemy kilka ciekawych ofert. Przede wszystkim dostępny jest tu system medali, które można zdobywać za konkretne dokonania m.in. stawianie zakładów i udzielanie się na czacie. Zdobywając odpowiednią ilość medali, możemy odblokowywać BCD, np. za 5 medali odblokujemy 5 BCD. Bukmacher oferuje też mechanikę codziennych zadań, których wykonania daje możliwość odbierania nagród w BCD. Zadania są zazwyczaj proste i przyjemne. Przygotowany został również program lojalnościowy VIP, gdzie za stawianie zakładów uzyskujemy punkty XP, które pozwalają awansować na kolejne poziomy w drabince. Awansując na kolejne poziomy, typerzy mogą liczyć m.in. na rakeback do 20%, bonus reload i osobistego menedżera konta.

 

Rejestracja w BC.Game

Bukmacher BC.Game co prawda akceptuje typerów z Polski, jednak do korzystania z platformy wymagany jest VPN. Proces rejestracji jest niezwykle szybki, bo wymaga minimum formalności:

 1. W górnej części strony klikamy „Zarejestruj się”.
 2. W formularzu wprowadzamy adres e-mail, hasło i opcjonalnie kod referencyjny/promocyjny, a następnie akceptujemy regulamin i klikamy „Zarejestruj się”.
 3. Zostaniemy automatycznie zalogowani do konta.

 

Wpłaty i wypłaty

BC.Game umożliwia realizowanie wpłat i wypłat zarówno z wykorzystaniem kryptowalut, jak i wybranych walut fiat. Bukmacher akceptuje ponad 80 kryptowalut m.in. BTC, ETH, LTC, XRP i USDT, i wspiera ponad 15 sieci blockchain. W BC Game nie ma minimalnego depozytu w przypadku kryptowalut, jednak by zrealizować wypłatę, musimy mieć na koncie co najmniej 0,05 ETH, 20 USDT lub 0,002 BTC. W zakresie opłat przy płatnościach spotkamy się tu ze standardowymi opłatami transakcyjnymi dla danej kryptowaluty. Jeśli nie posiadamy kryptowalut, możemy kupić je za PLN bezpośrednio u bukmachera przez MoonPay lub Banxa, wykorzystując w tym celu karty Visa i Mastercard, Google Pay lub Apple Pay.

Metoda płatności

Czas realizacji wpłat

Czas realizacji wypłat

Minimalny depozyt

Tether

natychmiast

do 10 minut

brak

Bitcoin

natychmiast

natychmiast

brak

Ethereum

natychmiast

natychmiast

brak

Ripple

natychmiast

natychmiast

brak

Litecoin

natychmiast

natychmiast

brak

80+ Kryptowaluty*

natychmiast

natychmiast

brak

*BNB, SOL, ADA, DOGE, ETC, DOT, AVAX, NEAR, BUSD, USDC, UNI, MATIC, BCH, TRX, LTC, LINK, VET, XLM, SHIB, EOS, DAI, AAVE, YFI, FLOKI, SAND, TUSD, FTM, LUNA, ZIL, TOMO, FLOOR, GALA, HEX, ZCASH, XMR, XLM, BCD, BIT, AMP, SUNNEW, LUNC, GODS, DCR, PEOPLE, BAYC, PUNKS, AZUKI, USTC, VTHO, PAR, HNT, BTCB, KAVA, NEXO, FIL, GST, SAMO, ROSE, SNACK, KLAY, TON, YGG, WCK, WBNB, CRO, HBAR, RVN, ATOM, SATS, BAT, APE, WAVES, SAND, NANO, DGB, AXS, FIL, LUNC

Zakłady sportowe w BC.Game

Za ofertę zakładów sportowych w BC.Game dba Betby, renomowany dostawca usług w tym zakresie. Możemy zatem liczyć na uczciwą i solidną ofertę. W zakresie sportów klasycznych znajdziemy tu ponad 40 dyscyplin sportowych.

BC.Game zakłady sportowe

Obstawiać możemy najpopularniejsze sporty, czyli m.in. piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę i futbol amerykański. Dostępne są też zakłady na nieco mniej popularne sporty jak choćby hurling czy futbol galicki. Nie zabrakło również oferty zakładów na e-sport, która jest dość standardowa i spełni oczekiwania większości typerów, bo dostępne są tu zakłady na wydarzenia w takich grach jak CS: GO, Dota 2 czy League of Legends.

 

Zakłady live

Bukmacher umożliwia stawianie zakładów na żywo we większości rynków sportowych i e-sportowych. Dodatkowo na żywo możemy także obstawiać rozgrywki z portfolio Betby.Games, czyli m.in. eFighting, eTennis i Rocket League. Pod względem różnorodności dostępnych rodzajów zakładów w przypadku obstawiania live BC.Game wypada bardzo solidnie, bo znajdziemy tu szeroki zakres zakładów – od standardowych 1X2 po wytypowanie tego, w jaki sposób padnie kolejna bramka.

Interfejs sekcji z zakładami na żywo jest intuicyjny i przejrzysty. Kursy odświeżają się regularnie, a dzięki znacznikom mamy bieżący podgląd na to, czy dany kurs poszedł w górę, czy w dół. W niektórych wydarzeniach sportowych możemy także liczyć na dostępność transmisji na żywo bezpośrednio na stronie.

 

Kursy i rodzaje zakładów w BC.Game

BC.Game oferuje stosunkowo konkruencyjne kursy na większość doscyplin klasycznych. Szczególnie dobrze wygląda oferta na piłkę nożną i tenis, bo w tym zakresie marża bukmachera jest najbardziej atrakcyjna z perspektywy typerów. Bardzo solidnie wyglądają też kursy na e-sport, gdzie przykładowo kursy 1,26/3,4 na pojedynek ThunderTalk Gaming vs. JD Gaming w Demacia Cup 2022, wyglądają o wiele lepiej niż u konkurencji.

Betby w swoich rozwiązaniach bukmacherskich skupia się na dostępności szerokiego zakresu rodzajów zakładów, dlatego w BC.Game możemy liczyć na potężną różnorodność w tym zakresie. Począwszy od klasycznych zakładów 1X2 i zakładów z podpórką, przez zakłady over/under aż po niestandardowe zakłady dedykowane danej dyscyplinie/wydarzeniu – wybór jest bardzo duży.

bcgame polski

 

Podsumowanie

BC.Game to innowacyjna platforma bukmacherska, która jest idealnym miejscem do stawiania zakładów dla typerów korzystających z kryptowalut. Fakt, że platforma jest tak rozbudowana ma jednak wady, bo początkujący typerzy mogą mieć mały problem z odnalezieniem się. Bukmacher w swojej ofercie zapewnia dostęp do zakładów w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, a w ramach bonusu powitalnego umożliwia odebrania kolosalnego bonusu pieniężnego na łączną kwotę prawie miliona złotych. Odebranie tego bonusu nie jest jednak wcale łatwe, bo wzór na odblokowanie bonusowych BCD sprawia, że mamy tu do czynienia z 500-krotnym wagerem. Nie ulega jednak wątpliwości, że mimo pewnych niedoskonałości, BC.Game to dziś jeden z najlepszych kryptowalutowych bukmacherów online.

Ratings
Ogólna Ocena
4.5/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  5/5
 • Gry i Oprogramowanie
  4/5
 • Bonusy i Promocje
  5/5
 • Obsługa Klienta
  4/5
FAQ. FAQ
 • ✅ Czy BC.Game to legalny bukmacher?

  Tak. BlockDance BV, firma stojąca za bukmacherem, posiada licencję Curaçao i jest regulowana przez tamtejszy rząd, więc BCGame oferuje w pełni legalne zakłady bukmacherskie.

 • ✅ Czym jest BCD?

  BCD to wewnętrzna kryptowaluta w BC.Game, która ma równowartość 1 USDT. W BCD wypłacane są bonusy od depozytu. Stablecoin służy również do stawiania zakładów.

 • ✅ Jakie kryptowaluty akceptuje BC.Game?

  BC.Game akceptuje ponad 50 różnych kryptowalut, a ich dokładna lista ulega zmianie. Najpopularniejsze akceptowane krypto to m.in. BTC, ETH, XRP, LTC i USDT.

 • ✅ Ile wynosi minimalny depozyt?

  Depozyty przy użyciu kryptowalut w BC.Game mogą być zrealizowane na dowolną kwotę, bo nie spotkamy się tu z żadnym dolnym czy górnym limitem.

 • ✅ Czy bukmacher akceptuje graczy z Polski?

  Tak, typerzy z Polski są tu bardzo mile widziani i jak najbardziej akceptowani – bukmacher przygotował nawet polską wersję językową swojej strony.