Zakład bez Ryzyka u Bukmacherów

⏲️ Reading time: 5 minutes
Obstawianie zakładów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem przegranej i utraty postawionych środków. Niektórzy bukmacherzy oferują w ofercie powitalnej zakład bez ryzyka dla nowych klientów. Przeczytaj ten artykuł, żeby się dowiedzieć na czym on polega oraz jacy bukmacherzy na polskim rynku go oferują dla swoich użytkowników.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce bez Ryzyka

Ocenić Bukmacker Rating Bonus Otrzymaj bonus
1
4.5/5
Bonus od wpłaty do maksymalnie 469 zł
GraćCzytaj recenzję
2
4.5/5
100% Bonus do 550 PLN
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
4
4.5/5
100% bonus do 650 PLN na darmowy zakład
GraćCzytaj recenzję
5
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
6
5/5
Bonus powitalny do 1400 PLN
GraćCzytaj recenzję
7
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 425 PLN
GraćCzytaj recenzję
8
4.5/5
100% bonus powitalny do 2,100 PLN
GraćCzytaj recenzję
9
4.5/5
BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 440 PLN
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
Bonus Powitalny Do 800 zł
GraćCzytaj recenzję

Czym jest zakład bez ryzyka? 

Zakłady bez ryzyka

Zakład bez ryzyka jest bardzo często dołączony do oferty powitalnej u bukmachera. Polega on na tym, że w przypadku przegranego zakładu dostaniemy zwrot postawionej stawki. Jest to świetna opcja dla typerów, która zabezpiecza nas przed utratą środków w razie niepowodzenia pierwszego zakładu u bukmachera.

 

Jak postawić zakład bez ryzyka?

 • Zapoznaj się z regulaminem zakładu bez ryzyka - niektórzy bukmacherzy w przypadku oferują zwrot na konto depozytowe, a inni na bonusowe. To duża różnica czy musimy obrócić zwróconą stawką czy możemy ją od razu wypłacić.
 • Wpłać depozyt do bukmachera
 • Postaw zakład spełniający regulamin zakładu bez ryzyka - Niektórzy bukmacherzy ustalają limity np. Maksymalna ilość zdarzeń
 • Ciesz się wygraną w przypadku zielonego kuponu, a jeśli przegrasz to pieniądze trafią na twoje konto depozytu lub bonusowe

Top 3 Bukmacherów z zakładem bez ryzyka

Szukając odpowiedniego bukmachera typerzy często kierują się ofertą powitalną jaką posiada. Wiele firm chce przyciągnąć nowych użytkowników oferując świetne bonusy na start. Przeanalizowaliśmy polski rynek i poniżej zamieszczamy 3 najlepszych bukmacherów z zakładem bez ryzyka według naszej opinii.

 • 1

  Fortuna

  Zakład bez ryzyka Fortuna to najlepszy bonus powitalny na start. Bukmacher oferuje 3 zakłady bez ryzyka. Pierwszy do kwoty 100 PLN, drugi do 200 PLN, a trzeci aż do 300 PLN. Bukmacher dodatkowo nie stawia żadnych warunków odnośnie kursu kuponu.

  Fortuna.pl, zakladybukmacherskie.tv
 • 2

  Ewinner

  Ewinner cashback to jeden z najlepszych na polskim rynku. Wystarczy zarejestrować się zaznaczając, że chcemy otrzymać bonus powitalny. Następnie zagraj kupon za co najmniej 20 PLN (maksymalny zwrot to 100 PLN) po dowolnym kursie. W razie przegranej stawka wróci na konto depozytowe z możliwością wypłaty lub dalszej gry.

  eWinner, zakladybukmacherskie.tv
 • 3

  Betclic

  Betclic zakład bez ryzyka jest również jednym z lepszych na rynku. Po zarejestrowaniu i wypełnieniu formularza klient może postawić zakład bez ryzyka do 200 PLN. W przypadku przegranej dostanie zwrot stawki w postaci freebetów, które można rozbić na kilka kuponów z warunkiem, że kurs minimalny kupon będzie wynosił 2.14.

  Betclic Skrill bukmacherzy

Top 3 aplikacji bukmacherskich z zakładem bez ryzyka

Ważnym aspektem dla typerów jest aplikacja bukmacherska danej firmy. Powinna być ona łatwa w obsłudze i posiadać podobną ofertę do strony stacjonarnej bukmachera. Na rynku istnieje wiele różnych aplikacji. Bukmacher cashback również powinien posiadać wysokiej klasy apkę, która spełni oczekiwania klientów. Poniżej przedstawiamy według nas 3 najlepsze aplikację bukmacherów z zakładem bez ryzyka.

#1Ewinner

Ewinner posiada świetną aplikację mobilną dla swoich użytkowników. Jest łatwa w obsłudze i posiada pełną ofertę od bukmachera. Dochodzą do tego również wszystkie promocje jakie oferuje firma. Za pobranie aplikacji użytkownicy dostają również freebet do wykorzystania.

#2 Superbet

Ten bukmacher posiada jedną z najlepszych apek na polskim rynku. Jest przejrzysta z szeroką ofertą zakładów. Użytkownik ma możliwość wyboru motywu, który mu bardziej odpowiada. Ten bukmacher cashback oferuje tydzień grania bez ryzyka oraz dodatkowy bonus na aplikację.

#3 Fortuna

Ten polski gigant to bukmacher cashback, który posiada świetną aplikację mobilną dla swoich klientów. Jest ona łatwa w obsłudze i posiada szeroką ofertę zakładów. Dużym plusem tej apki są powiadomienia push. Dzięki temu dostajemy informację jeśli nasz zakład został rozliczony.

Aplikacja bukmacherskaOcenaKluczowe cechyOferty Powitalne
Ewinner9/10Atrakcyjne wzornictwoCashback 100 PLN
Superbet8.5/10Szeroka gama sportówCashback 1300 zl na start
Fortuna8.5/10Konkurencyjne opłatyCashback do 600 zł

Metody płatności oferowany przez bukmacherów z zakładem bez ryzyka

Oferowane metody płatności są ważnym elementem dla typerów. Wybierają oni takie firmy, które umożliwią im dokonywanie transakcji wybraną przez nich metodą. Bukmacherzy cashback posiadają standardowe metody płatności, które dostępne są na polskim rynku. Poniżej przedstawiamy 3 najpopularniejsze z nich.

#1 Przelewy 24

Jest to system zintegrowany z kontem bankowym. Aby doładować konto należy wpisać kwotę, a następnie zostaniemy przekierowani na stronę naszego banku. Po zalogowaniu się i potwierdzeniu płatności pieniądze pojawią się na naszym koncie depozytowym.

#2 PayU

Działa na podobnej zasadzie co Przelewy 24. Po wpisaniu sumy zostaniemy przekierowani na stronę internetową naszego banku. Należy się zalogować do niego i potwierdzić transakcję, żeby nasze konto u bukmachera cashback zostało zasilone.

#3 BLIK

Kolejną popularną metodą płatności jest BLIK. Bardzo dobrze znany system w Polsce, który jest łatwy w obsłudze. Jedynie wystarczy wpisać wygenerowany kod BLIK, a następnie potwierdzić płatność w aplikacji naszego banku.

FAQ. Często Zadawane Pytania
Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
4.5/5
2 głosów