Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Jak w parę minut zarejestrować konto w Betclic?

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Czy wiesz dlaczego warto założyć konto w Betclic?

Szukasz odpowiedniego bukmachera do obstawiania swoich pierwszych zakładów? W tym wypadku zarejestruj swoje konto w Betclick! Zyskujesz w ten sposób gwarancję bezpieczeństwa, jeśli chodzi o typowanie poszczególnych rozstrzygnięć. Ponadto Betlick jako bukmacher daje prostą rejestrację, a także możliwość skorzystania z konta tymczasowego przez 90 dni, aby przetestować wszystkie promocje i ofertę. Zresztą sprawdź sam jak wygląda rejestracja konta w Betlclick!

Rejestracja konta w Betclic na komputerze

W tym wypadku założenie konta w Betclic nie jest w żaden sposób czasochłonne ani tym bardziej skomplikowane. Wystarczy postępować wedle przejrzystych informacji podawanych bezpośrednio w formularzu.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Najpierw zostaniesz poproszony o wskazanie swojej płci, a następnie podanie standardowo:

  • imienia,
  • nazwiska,
  • daty urodzenia,
  • adresu e-mail.

Nie zapomnij w tym momencie zaznaczyć również niezbędnej zgody na regulamin, komunikaty i politykę prywatności. Teraz naciśnij “Dalej”.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Na tym etapie niezbędne będzie podanie Twojego numeru PESEL i pełnego adresu z ulicą, kodem pocztowym i miastem zamieszkania. Na koniec nie zapomnij o uzupełnieniu pola z numerem telefonu.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Ostatni krok to nazwa użytkownika i wybrane przez Ciebie hasło, które musi zawierać 1 małą literę, 1 dużą, co najmniej 1 cyfrę i całość powinna być niekrótsza niż 8 znaków. To właśnie tutaj możesz także podać opcjonalny kod promocyjny. Teraz kliknij “Zapisz się” i gotowe!

Rejestracja konta w Betclic – urządzenia mobilne

Tutaj początek procesu rejestracji jest bardzo podobny do tego z urządzeń stacjonarnych. Trzeba wejść na stronę główną bukmachera Betclic, aby założyć konto. W prawym górnym rogu kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Wybierz teraz swoją płeć i wpisz swoje imię, a następnie nazwisko – każdy z kroków wymagających wpisania informacji zatwierdzaj białą strzałeczką.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Teraz wpisz swoją datę urodzenia w rejestracji konta Betclic i wpisz numer PESEL, aby go potwierdzić. Kolejny krok to Twój login, którego będziesz używał. Możesz wymyślić swój własny lub wybrać z proponowanych.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Naciśnij białą strzałkę i wpisz swoje hasło, które musi składać się z podobnych znaków, jak powyżej w rejestracji na komputerze.  Kolejnym etapem rejestracji konta w Betclic jest adres e-mail, a potem numer telefonu.

Betclick rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Przedostatni krok to adres, który musisz uzupełnić. Naciśnij strzałkę i ostatnie, co będziesz musiał zrobić to zaznaczenie wymaganych zgód. Oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i możesz zgodzić się także na otrzymywanie informacji marketingowych. To właśnie tutaj skorzystasz także ze swojego kodu promocyjnego. Na koniec zatwierdź wszystko przyciskiem “Zakończ”.

Konto gotowe, co teraz?

To bardzo proste! Zaloguj się do swojego konta i zacznij obstawiać! Nie zapomnij jednak sprawdzić swojego adresu e-mail, gdyż znajduje się na nim m.in. link, który pozwoli Ci uzupełnić konto o skan Twojego dowodu osobistego. Takie rozwiązanie jest konieczne, aby konto tymczasowe przekształcić w standardowe.

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
4/5
1 głos