Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Super Bowl 2024 zakłady bukmacherskie


Super Bowl to najpopularniejsze wydarzenie sportowe w Ameryce. Co roku setki milionów osób oglądają ten mecz w telewizji. Jest to finałowe spotkanie o mistrzostwo NFL czyli najważniejsze rozgrywki w futbolu amerykańskim. W 2024 ten mecz rozegrany zostanie 11 lutego.

List bukmacherów Super Bowl

Ocenić Bukmacker Rating Bonus Otrzymaj bonus
1
4.5/5
100% bonus powitalny do 2,100 PLN
GraćCzytaj recenzję
2
4.5/5
BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 440 PLN
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
4
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
5
4.8/5
Bonus powitalny 150% do 881 zł
GraćCzytaj recenzję
6
4.5/5
100% bonus powitalny aż do 450 PLN
GraćCzytaj recenzję
7
4.5/5
100% gratisu przy pierwszym przelewie, do kwoty maksymalnie 450 PLN
GraćCzytaj recenzję
8
4.8/5
100% bonus powitalny do maksymalnie 450 zł.
GraćCzytaj recenzję
9
4.5/5
100% bonus do 650 PLN na darmowy zakład
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 PLN
GraćCzytaj recenzję

Co musisz wiedzieć o obstawianiu Super Bowl / futbolu amerykańskiego

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Super Bowl to najpopularniejsze wydarzenie sportowe w całych Stanach Zjednoczonych. Jest to spotkanie finałowe NFL, które przed odbiorniki przyciąga miliony widzów z różnych zakątków świata. Tak wielka popularność sprawia, że jest to również łakomy kąsek dla ludzi, którzy obstawiają. Mecz takiej rangi daje wiele możliwość na różne zakłady, które dostępne są w ofercie u bukmacherów. W zależności od firmy istnieje wiele opcji na obstawianie tego meczu. Możemy standardowo wytypować zwycięzcę meczu używając zakładu 1X2 lub wspomóc się handicapem, który może podnieść kurs lub prawdopodobieństwo na zielony kupon. Oprócz tego istnieje szereg innych zakładów np. Czy dany zawodnik wykona przyłożenie podczas spotkania.

Super bowl zakłady bukmacherskie

Jak obstawiać Super Bowl online

Żeby skutecznie obstawiać Super Bowl powinniśmy dobrze się do tego przygotować jak w przypadku innych sportów. Większość ludzi zapewne nie ogląda na co dzień zmagań w NFL dlatego w punktach podpowiemy jak dobrze podejść do tematu, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wygrania naszego zakładu.

 • Sprawdź poprzednie mecze obu drużyn - Na początku należy przeanalizować ostatnie gry zespołów, żeby przekonać się jaka forma występuje w obu drużynach.
 • Sprawdź kadrę drużyn - Warto zobaczyć, czy wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera. Może się okazać, że ważny gracz ma uraz i nie wystąpi w danym meczu.
 • Statystyki poszczególnych zawodników - Jeśli chcemy rozgrywać zakłady na zawodników warto wiedzieć kto najczęściej zdobywa przyłożenia w zespołach.

Top 3 bukmacherów Super Bowl w Polsce

Poniżej przedstawiamy najlepsze zakłady bukmacherskie Super Bowl 2024. Zebraliśmy najważniejsze informacje dla typerów i na ich bazie stworzyliśmy ranking, który powinien być pomocny w wyborze firmy do rozgrywania zakładów na Super Bowl 2024.

 • Betcris

  Pierwszy na naszej liście znalazł się Betcris. Posiada on w 2024 najlepsze typy bukmacherskie Super Bowl. Możemy znaleźć w ofercie bukmachera kilka zakładów na zawodników, co nie jest powszechnie spotykane u polskich bukmacherów. Według nas Betcris to najlepszy wybór do obstawiania Super Bowl.

  Betcris zakłady sportowe online
 • Betclic

  Drugim na naszej liście jest bukmacher Betclic. Posiada on wysokie kursy na Super Bowl oraz podobnie jak Betcris umożliwia obstawianie na różne statystyki zawodników. Oprócz tego posiada inne ciekawe oferty jak chociażby czas, w którym zostanie wykonane pierwsze przyłożenie.

  Betclic Skrill bukmacherzy
 • Fortuna

  Na trzecim miejscu podium umieściliśmy giganta na naszym rynku jakim jest Fortuna. Sprawdzona firma oferuje wiele zakładów na Super Bowl. Wyróżnia się bogatą ofertą specjalnych zakładów, które dają możliwość ciekawych rozwiązań niespotykanych u innych bukmacherów.

  Fortuna.pl, zakladybukmacherskie.tv

Najpopularniejsze rynki w obstawianiu Super Bowl 

Super Bowl umożliwia szeroki wybór zakładów do obstawiania. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rynki dostępne u polskich bukmacherów.

 • Zwycięzca meczu - Najpopularniejszy zakład polegający na wytypowaniu wygranego w tym spotkaniu
 • Handicap - Typujemy zwycięzcę z uwzględnieniem handicapu, w którym jednej drużynie dodajemy określoną liczbę punktów.
 • Liczba punktów - Obstawiamy czy w danym meczu liczba punktów będzie niższa, czy wyższa od określonej linii.
 • Zakłady na zawodników - Istnieje możliwość obstawienia czy dany zawodnik zdobędzie przyłożenie lub chociażby ile jardów przebiegnia dany gracz.
 • Wynik kwarty - Typujemy, który zespół okaże się lepszy w danej kwarcie.
 • Zwycięzca połowy - Obstawiamy kto wygra pierwszą połowę spotkania.

Obstawianie Super Bowl na żywo

Super Bowl daje również możliwość obstawiania na żywo. Oglądając poczynania obu drużyn w tym meczu jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy, jak potoczą się dalsze losy meczu. Doświadczeni typerzy przewidują, że pomimo meczu najlepszych drużyn, początek spotkania może być dość powolny ze względu na rangę spotkania. Obie ekipy będą chciały wyczuć drugą stronę i ich słabsze strony. Typowanie live oferuje podobnie jak zakłady przedmeczowe, możliwość obstawiania zwycięzcy danego spotkania lub sumy punktów jaka wpadnie w kwarcie, połowie lub całym meczu. W tym przypadku jesteśmy w stanie lepiej przewidzieć końcowy wynik na podstawie dotychczasowej gry.

Top 3 aplikacje mobilne do obstawianie Super Bowl w Polsce

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń sportowych, użytkownicy szukają najlepszych aplikacji do obstawiania Super Bowl. Poniżej przedstawiamy najlepsze według nas aplikację bukmacherów, na których możesz dokonywać zakładów na najważniejsze wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych.

 • Superbet

  Jest to bukmacher według nas posiadający najlepszą aplikację mobilną dla swoich klientów. Apka Superbet jest prosta w obsłudze, bardzo dobrze przygotowana i posiada bogatą ofertę dla użytkowników w tym możliwość obstawiania Super Bowl oraz bonus na aplikację.

  Superbet zakłady paypal
 • Fortuna

  W tym rankingu nie mogło zabraknąć polskiego giganta, którym jest Fortuna. To sprawdzona marka posiadająca jedną z najlepszych aplikacji na rynku. Jest bardzo prosta w obsłudze, zawiera dużo rynków w tym do obstawiania Super Bowl.

  Fortuna.pl, zakladybukmacherskie.tv
 • Betclic

  Na trzecim miejscu podium postanowiliśmy umieścić Betclic. Posiada on dobrą aplikację, która jest łatwa w obsłudze i posiada szereg różnych zakładów. Umożliwia ona obstawianie sporej ilości rynków na Super Bowl w dobrych kursach.

  Betclic Skrill bukmacherzy
Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
5/5
1 głos
FAQ. Często zadawane pytania