Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Zakłady bukmacherskie polityka

⏲️ Reading time: 4 minutes

Polityka jest bardzo ważnym elementem codziennego życia. Pomimo tego, że wiele osób nie interesuje się życiem politycznym to od niego jednak zależy bardzo wiele w naszym społeczeństwie. Jest to również atrakcyjna oferta do obstawiania dla typerów. Bukmacherzy umożliwiają bowiem typowanie wyborów w Polsce i na świecie.

Lista bukmacherów z zakładami na politykę

Ocenić Bukmacker Rating Bonus Otrzymaj bonus
1
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 2250 PLN
GraćCzytaj recenzję
2
4.5/5
Bonus od wpłaty do maksymalnie 469 zł
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
100% Bonus do 550 PLN
GraćCzytaj recenzję
4
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 425 PLN
GraćCzytaj recenzję
5
4.5/5
100% bonus do 650 PLN na darmowy zakład
GraćCzytaj recenzję
6
4.5/5
100% bonus powitalny do 2,100 PLN
GraćCzytaj recenzję
7
4.5/5
BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 440 PLN
GraćCzytaj recenzję
8
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
9
4.5/5
Bonus Powitalny Do 800 zł
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
11
4.8/5
Bonus powitalny 150% do 881 zł
GraćCzytaj recenzję
12
4.5/5
100% bonus powitalny aż do 450 PLN
GraćCzytaj recenzję

Co musisz wiedzieć o obstawianiu polityki

Polityka podobnie jak różne dyscypliny sportowe oferuje wiele zakładów bukmacherskich, które można typować. Wszystko zależy od tego z jakim rodzajem wyborów mamy do czynienia. Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w polityce to zwycięzca wyborów i procent uzyskany w wyborach. Oprócz tego istnieje również wiele innych związanych chociażby z tym jakiego kandydata dane ugrupowanie wystawi w wyborach. Istnieje możliwość typowania również innych wydarzeń politycznych takich jak chociażby referendum w sprawie wyjścia danego państwa z Unii Europejskiej. Bukmacherzy oferują zatem wiele zakładów odnośnie polityki.

Polityka zakłady bukmacherskie

Jak obstawiać politykę online

Tak samo jak w przypadku obstawiania dyscyplin sportowych, żeby skutecznie typować należy mieć plan działania. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek w jaki sposób zabrać się za obstawianie polityki, aby osiągać lepsze rezultaty.

 • Sprawdzaj sondy o poparciu danych kandydatów - Najlepszym miernikiem tego, jak społeczeństwo będzie głosować w wyborach są różnego rodzaju sondy. Warto porównywać je z różnych źródeł, żeby otrzymać jak najbardziej rzetelny obraz.
 • Słuchaj opinii ekspertów - Jeśli chodzi o wybory warto zaznajomić się z opinią ekspertów politycznych. Zwróćmy uwagę jednak, żeby byli to obiektywni ludzie, którzy nie są powiązani z żadną partią.
 • Porównaj oferty różnych bukmacherów - Sprawdzając kursy u różnych bukmacherów jesteśmy w stanie wybrać najlepszy, który podniesie naszą potencjalną wygraną.

Top 3 bukmacherów z polityką w Polsce

Poniżej przedstawiamy wybranych przez nas najlepszych polskich bukmacherów oferujących zakłady na politykę. Według nas to właśnie te firmy posiadają najlepszą ofertę zarówno z Polski, jak i z innych najważniejszych krajów na świecie. Koniecznie sprawdź ich ofertę i przekonaj się, czy jest ona dla ciebie odpowiednia.

 • STS

  Według nas najlepszym bukmacherem do obstawiania polityki jest gigant na polskim rynku czyli STS. Posiada on bardzo dobrze rozbudowaną ofertę na politykę polską oraz zagraniczną. Dzięki temu mamy szeroki wybór do obstawiania z wieloma rynkami, które imponują w porównaniu do konkurencji.

  STS zakłady paypal
 • Betfan

  Drugi na naszej liście znalazł się Betfan. W swojej ofercie również posiada politykę naszego kraju i zagraniczną. Posiada kilka ciekawych rynków, które nie pojawiają się często u innych bukmacherów z zakładami bukmacherskimi na politykę.

  Betfan zakłady bukmacherskie
 • Fortuna

  Na trzecim miejscu uplasowaliśmy Fortunę. Jest to znana marka na polskim rynku, która oferuje również obstawianie polityki. W swojej ofercie posiada chociażby zakłady bukmacherskie na wybory w USA, które za każdym razem wzbudzają wielkie zainteresowanie również u typerów.

  Fortuna.pl, zakladybukmacherskie.tv

Najpopularniejsze rynki w obstawianiu polityki 

 • Zwycięzca wyborów - Najpopularniejszym zakładem jest to, kto otrzyma najwięcej głosów w wyborach i dzięki temu zwycięży.
 • Zwycięska partia w wyborach prezydenckich w USA - W tym zakładzie wybieramy kto wygra w wyborach na prezydenta USA, przedstawiciel Demokratów, Republikanów a może niezależny kandydat?
 • Kandydat partii politycznej w wyborach prezydenckich w Polsce - wybieramy kogo dana partia wystawi w wyborach na prezydenta Polski.
 • Czy dane państwo opuści Unię Europejską - Istnieje możliwość wytypowania, czy dane państwo odejdzie z UE lub które z wymienionych opuści Unię Europejską najszybciej.
 • Frekwencja - Czy w danych wyborach frekwencja będzie wyższa lub niższa od wyznaczonej linii.

Top 3 aplikacji mobilnych do obstawiania polityki w Polsce

Gdybyś zastanawiał się nad tym jakie aplikacje mobilne bukmacherów są najlepsze do obstawiania polityki to przychodzimy z pomocą. Poniżej przedstawiamy według nas najlepszą trójkę, która jest najlepsza do typowania wydarzeń politycznych.

 • Fortuna

  Aplikacja Fortuny to jedna z najlepszych na polskim rynku. Jest prosta w obsłudze i zawiera szeroką ofertę dla swoich klientów, którzy znajdą tam wszystko, czego potrzebują. Znajdą tam również możliwość obstawiania różnych wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie.

  Fortuna.pl, zakladybukmacherskie.tv
 • STS

  Na drugim miejscu postawiliśmy na STS i ich aplikację mobilną. Podobnie jak w przypadku Fortuny jest to sprawdzona marka posiadająca dobrze działającą aplikację. Znajdziemy w niej wiele zakładów politycznych, które nas interesują.

  STS zakłady paypal
 • Superbet

  Superbet posiada jedną z najlepszych aplikacji spośród bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Jest ona bardzo dobrze zrobiona i zapewnia wiele zakładów w tym rozbudowaną ofertę na wybory prezydenckie w USA. Oprócz tego Superbet oferuje bonus na aplikację.

  Superbet zakłady paypal
FAQ. Często zadawane pytania
Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
4.5/5
2 głosów