Zakłady sportowe w Polsce

Sport, Zakladybukmacherskie TV

Zakłady sportowe w Polsce cieszą się dużą popularnością. Ludzie z różnych powodów zaczynają grę u bukmachera. Może być to chęć zarobku albo sprawdzenie czy nasze przewidywania okażą się prawdziwe.

Dzięki temu na rynku możemy znaleźć szereg bukmacherów oferujących różne korzyści oraz bonusy. Każdy kto jest chętny na obstawianie zakładów sportowych powinien znaleźć taką ofertę, która mu będzie odpowiadać.

 

Co można obstawiać u bukmachera?

W ofercie oferowanej przez każdego bukmachera możemy znaleźć zakłady na praktycznie każdą dyscyplinę sportu. Niezależnie od tego czy jest to rywalizacja indywidualna czy drużynowa. Do każdej z nich dołączona jest możliwość obstawiania różnych zakładów.
Dzięki temu możemy typować nasze ulubione dyscypliny nawet jeśli nie należą one do najbardziej popularnych. Jednym z przykładów może być tenis stołowy.

Wraz z popularyzacją światu gier wśród całego społeczeństwa bukmacherzy oferują również zakłady na e-sport. Możemy znaleźć typy na najpopularniejsze dyscypliny e-sportu (np.CS:GO, Dota 2, League of Legends). Każda gra umożliwia wprowadzanie różnych zakładów zależących od zasad jakie obowiązują w rozgrywce.

Oprócz tego istnieje możliwość zakładów na wydarzenie niezwiązane ze sportem. Mogą to być różne popularne wydarzenia chociażby polityczne czy występujące w show-biznesie.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zakładać się z bukmacherem o wiele różnych zdarzeń z życia codziennego.

 

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polsce możemy obstawiać zakłady u wielu bukmacherów. Niestety nie wszyscy są legalni czyli nie posiadają oficjalnej licencji wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Lista legalnych bukmacherów dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Co grozi za grę u nielegalnego bukmachera?

Za korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów grozi kara finansowa oraz postępowanie sądowe. Dzieje się tak dlatego, że każdy legalny bukmacher w Polsce odprowadza podatek od zakładów czego nie robią nielegalni bukmacherzy.

Korzyści z gry u legalnego bukmachera

Jeśli gramy u bukmachera, któr jest legalny w naszym kraju jesteśmy pewni o bezpieczeństwo danych osobowych oraz pieniędzy. Oprócz tego legalni bukmacherzy oferują szereg korzyści i bonusów, których nie doświadczymy grając u nielegalnego bukmachera.

 

Najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce

W Polsce aktualnie mamy dostępnych 19 legalnych bukmacherów. Każdy z nich w pewien sposób wyróżnia się na tle konkurencji chociażby ze względu na różne oferty powitalne. Wybór najlepszego spośród nich jest subiektywny, zależy od tego na czym nam najbardziej zależy. Poniżej przedstawiamy 5 najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

FORTUNA

Popularny polski bukmacher z siedzibą w Cieszynie. Posiada bardzo dobrą ofertę powitalną. Bukmacher oferuje nam zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od drugiej wpłaty do 2100 PLN. Oprócz tego na start otrzymujemy 2800 punktów Fortuna Klub Plus, których możemy używać jako stawki w naszych zakładach. Oprócz tego Fortuna cechuje się szeroką ofertą zakładów, prostą w obsłudze aplikacją oraz umożliwia oglądanie transmisji na żywo.

STS

Oficjalny sponsor piłkarskiej Reprezentacji Polski w piłce nożnej posiadający siedzibę w Katowicach. W ofercie powitalne oferuje nowym klientom 1200 PLN na start, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz freebet 25 PLN. Oprócz ciekawej oferty na start bukmacher posiada nowoczesną aplikację wraz z duża liczbą transmisji na żywo.

BETFAN

Bukmacher posiadający siedzibę w Warszawie jest oficjalnym sponsorem Mariusza Pudzianowskiego. Dla nowych klientów czeka oferta na zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od drugiej wpłaty do 1000 PLN! Bukmacher znany jest z ciekawej oferty. Szczególnie wartym uwagi jest MATCHDAY BOOST. Polega on na tym, że codziennie Betfan znacząco podwyższa kurs na wybrane zdarzenie.

BETCLIC

Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w siatkówce z siedzibą we Wrocławiu. Cechuje go duża oferta z dobrymi kursami oraz ciekawe bonusy. Na start bukmacher oferuje nowym klientom zakład bez ryzyka do 200 PLN. Codziennie Betclic podwyższa kursy na wybrane wydarzenia w zakładce *Super Kursy*. W swojej ofercie posiada zakłady na gry karciane, które mogą być dobrą odskocznią od sportowych wydarzeń.

SUPERBET

Bukmacher swoją siedzibę posiada w Katowicach. Dla nowych klientów oferuje bonus od pierwszej wpłaty do 200 PLN oraz pierwszy tydzień bez ryzyka. Bukmacher posiada ciekawe zakłady specjalne oraz SuperPrzewagę, która umożliwia wygraną niezależnie od końcowego wyniku. Warunkiem jest to, że drużyna na która typujemy w ciągu spotkania musi wypracować konkretną przewagę – w przypadku piłki nożnej są to 2 gole.

 

Podsumowanie

Duża popularność zakładów bukmacherskich w Polsce oznacza możliwość gry u wielu bukmacherów. Aby wybrać tego, który będzie nam najlepiej pasował warto samemu przetestować ofertę i porównać, która będzie nam najbardziej pasować.
Obstawianie u bukmachera to przede wszystkim emocjonujące oczekiwanie czy nasze typy okażą się wygrane. Warto jednak pamiętać o rozsądnym podchodzeniu do zakładów sportowych, w których wykorzystujemy własne pieniądze.

Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
5/5
1 głos
FAQ. Często zadawane pytania