STS.pl recenzja

4.5/5
Bonus powitalny do 1200 PLN
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Zalety
 • Stawka minimalna to 2 zł
 • Wygrana na 1 kuponie to maksymalnie 100 tys
 • Bonus powitalny 1200 zł
 • Mnóstwo dodatkowych nagród i dodatków
Wady
 • Brak opcji tworzenia indywidualnych kombinacji zakładów
 • Ograniczona ilość zakładów łączonych

W praktyce STS to tylko skrót i oficjalnie marka nazywa się Star-Typ Sport. W Polsce obecna jest od lat 90. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem bukmachera, to z pewnością ogromną zaletą STS jest to, że działa na naszym rodzimym rynku od ponad 30 lat. Z kolei to świadczy zdecydowanie o niesłabnącym zainteresowaniu. STS.pl to firma prowadzona obecnie przez Mateusza Juroszek, który stoi za największym sukcesem bukmachera na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Warto wspomnieć, że marka posiada Umowę sponsoringową z PZPN i wspiera również polską reprezentacją w piłce nożnej. W praktyce pokazuje to, że STS to nie nowy bukmacher, a solidny, zaufany i wiarygodny partner, który gwarantuje bezpieczeństwo swoim klientom.

 

STS – opis bukmachera

Trzeba mieć na uwadze, że STS w opinii wielu klientów to jeden z lepszych wyborów na stabilność na rynku, a także wiele kodów promocyjnych zarówno dla nowych, jak i regularnych użytkowników. Ponadto bukmacher STS stawia nie tylko na klasyczne rodzaje rozgrywek sportowych, ale także e-sport bądź mniej typowe wyścigi Formuły 1 czy nawet zakłady w futbolu amerykańskim bądź nawet tenisie. Wszystko w zależności od Twoich indywidualnych preferencji. Ponadto dla fanów sportów walki została przygotowana oferta dotycząca boksu bądź szerokiego spektrum MMA i K1, a fani bardziej stonowanych rozgrywek wybiorą poza klasyczną piłką nożną – krykieta, szachy lub kolarstwo.

Proces rejestracji – bukmacher STSOprócz tego STS jest uniwersalny pod kątem metod płatności i jest bez wątpienia legalnym bukmacherem polskim. Oznacza to, że posiada prawo do działalności stacjonarnej, jak i online. Ponadto STS posiada licencję Ministerstwa Finansów zgodną z polskim prawem, która uprawnia do prowadzenia zakładów bukmacherskich w Polsce. Czy warto obstawiać poszczególne punkty ofert STS? Doskonale przemyślana oferta, a także rozbudowany serwis, atrakcyjne bonusy i zróżnicowane metody płatności to jedynie część możliwości STS.pl. Sprawdź więcej, gdyż w tym aspekcie dowiesz się wszystkich szczegółów właśnie tutaj!

STS. Zakladybukmacherskietv

W praktyce STS to nie tylko zakłady bez ryzyka, ale również gra w pokera lub inne gry karciane, a dodatkowo bukmacher zapewnia jeden z prostszych systemów rejestracyjnych. Pozwala on w zaledwie kilkanaście minut otrzymać dostęp do możliwości stawiania zakładów.  Proces jest dwuetapowy i gwarantuje tzw. Konto Tymczasowe, które pozwala od razu zacząć grę. Wypłata wygranych możliwa jest dopiero z pomocą aktywacji, która Konto Tymczasowe zmienia w Konto Stałe.

Procedura wymaga zaledwie kilku minut, jeśli chodzi o możliwość obstawiania zakładów. Z kolei do pełni usług bukmachera STS konieczna będzie jednak autoryzacja, która przekształci konto w Konto Stałe użytkownika. Bez tego nie będzie możliwe korzystanie z pełnych możliwość STS.pl  i tym samym możliwość wypłaty środków. Bez problemu można jednak odebrać bonus powitalny i przetestować większość potencjału, który zapewnia Ci bukmacher STS bez ryzyka. W jaki sposób jednak przejść przez cały proces rejestracji?

Patrz – to bardzo proste!

 1. Wejdź na STS.pl: W tym aspekcie wiele linków powitalnych od partnerów gwarantuje np. dodatkowy bonus.
 2. Wypełnij dane w formularzu: Tutaj konieczne do rejestracji będzie wpisanie adresu e-mail, hasła i numeru telefonu.
 3. Koniecznie kod promocyjny: W zależności od posiadanego kodu wpisz go w wyznaczonym miejscu.
 4. Podaj swoje dane osobowe: Niezbędne do weryfikacji jest imię i nazwisko, PESEL, a także wskazane dane kontaktowe.
 5. Dokonaj autoryzacji konta: Otrzymasz kod aktywujący konto na podany w czasie rejestracji numer telefonu i adres e-mail).

Następnie warto aktywować swoje Konto Tymczasowe. Dzięki temu będzie możliwe skorzystanie z wypłaty w STS. W tym celu trzeba wejść w ustawienia profilu i kliknąć na przycisk o nazwie Dane osobowe. Tutaj należy uzupełnić niezbędne dane personalne, których wymaga STS.pl. W tym celu przygotuj skan dowodu osobistego, który jest bardzo ważny, aby bukmacher STS mógł potwierdzić Twoją tożsamość. Skan dokumentu tożsamości pozwala również na weryfikację wieku użytkownika.

 

STS – metody płatności i wypłaty wygranych

STS. Zakladybukmacherskietv

Operator STS obsługuje wpłaty do oraz wypłaty z aż 24 różnych banków. Dodatkowo zapewnia całkowite bezpieczeństwo i legalność transakcji, ponieważ korzysta z usług zaufanych systemów płatności i portfeli internetowych. Poniżej zestawienie niektórych opcji płatności w STS.pl:

Opcja płatnościRodzaj/TypProwizjaCzas realizacjiMinimalny depozyt
BLIKSzybki transferBrakNatychmiast1 PLN
PayUSzybki transferBrakNatychmiast1 PLN
dotpaySzybki transferBrakNatychmiast1 PLN
VISAKarta kredytowaBrakNatychmiast1 PLN
MasterCardKarta kredytowaBrakNatychmiast1 PLN
PayPalSzybki transferBrakNatychmiast20 PLN

Co do zasady w każdym przypadku oprócz systemu PayPal i e-portfeli Neteller i Skrill, minimalny depozyt to 1 złoty. Wpłacając pieniądze z Paypal musimy wpłacić co najmniej 20 złotych, a ze Skrill lub Neteller co najmniej 30 złotych.

Szybkie wypłaty realizowane są do 11 banków, a jeśli nie ma wśród nich Twojego, to wypłata środków może zająć do 2 dni roboczych. Kilka obsługiwanych banków to:

 • mBank
 • Inteligo
 • Bank Pekao
 • ING
 • Santander

 

Bonus powitalny w STS.pl

Jak podaje strona bukmachera STS – ich oferta powitalna została uznana za najlepszy pakiet powitalny przez niezależnych ekspertów z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (WSB), którzy przeprowadzali badania dotyczące bonusów powitalnych wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

STS. Zakladybukmacherskietv

Jak odebrać promocję 1200 złotych na start?

 1. Załóż konto na STS.pl
 2. Potwierdź konto stałe weryfikując swoje dane oraz niezbędne dokumenty
 3. Wpłać pierwszy depozyt
 4. STS podwoi zdeponowaną kwotę aż do 1200 PLN

Oprócz tego na start otrzymać możesz także:

 • Freebet na 25 PLN
 • 20 PLN zwrotu za przegrany kupon na sporty wirtualne
 • 20 PLN zwrotu za przegrany zakład w Betgame

Dodatkowo z analiz wynika, że u bukmachera STS można uzyskać najwyższe wygrane i to w szczególności, że  przy wpłacie np. 20 zł średnia wartość wygranych to prawie 35 zł. Z kolei przy kuponie na 1200 zł można liczyć średnio nawet na 1223 zł wygranej. Statystycznie jest to jeden z wyższych wyników wśród poszczególnych operatorów.

 

Jak obstawić kupon u bukmachera STS?

W STS mamy oczywiście dostęp do różnych rodzajów zakładów, takich jak SOLO, AKO, MAXIKOMBI,  Kupon Bezpieczny i Kupony z pewniakami. Każdy z nich posiada swoją własną charakterystykę. Jak obstawiać zakłady w STS.pl?

W tym celu wystarczy:

 • Wpłacić określoną kwotę, aby zasilić swoje saldo na Koncie Stałym
 • Wybrać pożądaną dyscyplinę
 • Zdecydować się na wydarzenie
 • Kliknąć w kurs zdarzenia, które chcemy dodać do kuponu
 • Potwierdzić stawkę przeznaczoną na dany kupon
 • Gotowe!
Ratings
Ogólna Ocena
4.5/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  5/5
 • Gry i Oprogramowanie
  4/5
 • Bonusy i Promocje
  4/5
 • Obsługa Klienta
  5/5