Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Handicap azjatycki

Handicap azjatycki nosi miano jednego z najbardziej zagmatwanych pojęć w świecie zakładów bukmacherskich. Wszystko dlatego, że wybierając ten rodzaj zakładu bukmacherskiego, gracz musi przeanalizować szereg czynników. W powyżej dostępnej serii artykułów odpowiadamy na wszelkie możliwe pytania o handicapie azjatyckim oraz wyjaśniamy najdrobniejsze szczegóły z nim związane.

FAQ. Często zadawane pytania
 • Czym jest handicap azjatycki?

  Handicap azjatycki to system zakładów, który ma na celu wyrównanie szans między drużynami poprzez dodanie przewagi do wyników przed rozpoczęciem meczu.

 • Jak działa handicap azjatycki?

  W handicapie azjatyckim drużynom przypisywane są wartości dodatnie (+) lub ujemne (-). Handicap azjatycki -1,5 oznacza, że wybrana drużyna musi wygrać dwoma bramkami lub więcej, aby zakład był wygrany.

 • Jakie są zalety handicapu azjatyckiego w zakładach?

  Handicap azjatycki oferuje większą różnorodność opcji zakładów, umożliwiając graczom odkrywanie różnych scenariuszy i dostosowywanie kursów zgodnie z oczekiwaniami dotyczącymi danego meczu.

 • Gdzie mogę znaleźć handicap azjatycki u bukmacherów?

  Handicap azjatycki jest oferowany przez wielu bukmacherów internetowych, takich jak STS, Fortuna, LVBet czy Bwin. Zaleca się porównanie kursów i warunków oferowanych przez każdego bukmachera przed postawieniem zakładów.