Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania MMA

Popularność mieszanych sztuk walki w Polsce mocno zyskała od momentu debiutu Mariusza Pudzianowskiego w KSW.

UFC bet

Najlepsi bukmacherzy online do obstawiania MMA

Ocenić Bukmacker Rating Bonus Otrzymaj bonus
1
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 2250 PLN
GraćCzytaj recenzję
2
4.5/5
Bonus od wpłaty do maksymalnie 469 zł
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
100% Bonus do 550 PLN
GraćCzytaj recenzję
4
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 425 PLN
GraćCzytaj recenzję
5
4.5/5
100% bonus do 650 PLN na darmowy zakład
GraćCzytaj recenzję
6
4.5/5
100% bonus powitalny do 2,100 PLN
GraćCzytaj recenzję
7
4.5/5
BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 440 PLN
GraćCzytaj recenzję
8
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
9
4.5/5
Bonus Powitalny Do 800 zł
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
Załaduj więcej

Był to przełomowy moment, który spowodował wielki rozwój MMA w Polsce. Od tego zdarzenia ludzie bardziej zaczęli się interesować tym sportem oraz go trenować.

Sukcesy Polaków w najlepszej organizacji świata – UFC również przyczyniły się do popularyzacji MMA. Joanna Jędrzejczyk oraz Jan Błachowicz są świetną wizytówką dla Polski w społeczności MMA. Ich mistrzowskie starcia motywują kolejnych młodych ludzi, aby zacząć przygodę z mieszanymi sztukami walki.

MMA zakłady bukmacherskie

Duża liczba organizacji sportowych oraz freakowych powoduje, że praktycznie co tydzień jesteśmy w stanie oglądać gale MMA odbywające się w Polsce lub na świecie. Dzięki temu bukmacherzy w swoich ofertach chętnie wystawiają zakłady na tę dyscyplinę sportu. W tym artykule przedstawiamy najlepszych bukmacherów do obstawiania MMA oraz najpopularniejsze zakłady jakie można typować.

Zakłady bukmacherskie MMA
🏆 Najlepsze kursy na MMAMostbet
🏆 Najlepsza oferta zakładów MMABetclic
🏆 Polecany do MMA na żywoLV BET
🏆 Najlepsza apka do obstawiania MMABETFAN
🏆 Polecany do Fame MMABetclic
🏆 Najlepsze promocjePlayzilla

Najpopularniejsze zakłady na MMA

Zakład 1X2

Popularny zakład 3-drogowy czyli typujemy kto zwycięży w danej walce. Jest to najpopularniejszy zakład na MMA, podobnie jak w innych dyscyplinach typujemy kto wygra pojedynek. Możliwe jest również wytypowanie remisu, na który kurs jest bardzo duży w okolicach 50. Remis w walce MMA występuje bardzo rzadko związku z czym jest mało opłacalny do typowania.

  • Liczba rozpoczętych rund

Jest to rodzaj zakładu, w którym typujemy czy liczba rozpoczętych rund w danej walce będzie mniejsza lub większa od wyznaczonej granicy. W walkach zakontraktowanych na 3 rundy mamy możliwość do wybrania linie 1.5 oraz 2.5. Natomiast w walkach 5 rundowych dochodzi możliwość linii 3.5 i 4.5.

  • Sposób zwycięstwa

Bukmacherzy oferują zakład na to w jaki sposób zakończy się walka. Czy będzie to pełen dystans, czy może któryś z zawodników przed czasem wygra pojedynek. Biorą pod uwagę poprzednie walki oraz sposób w jaki zawodnicy się biją możemy łatwo stwierdzić jaki styl preferują. Może być to spokojne punktowanie rywala i zwycięstwo na punkty lub staranie się o wygraną przed czasem poprzez KO lub poddanie.

Możemy również obstawić, który zawodnik wygra walkę w dokładnie jaki sposób. Kurs na to zdarzenie będzie większy, lecz w związku z tym szansa na powodzenie zakładu maleje.

  • W której rundzie zakończy się walka

Typujemy dokładną rundę, w której będzie koniec walki. Nie jest to najłatwiejszy zakład do wytypowania, lecz wysokie kursy rekompensują ryzyko.

 

Ranking najlepszych bukmacherów dostępnych w Polsce

🏛️ Bukmacher

⚽ Liczba sportów / Dostępność CS:GO

🤝 Bonus powitalny

🔴 Zakłady na żywo

📱 Aplikacja mobilna

💵 Minimalna wpłata

💰 Minimalna wypłata

Mostbet

30+ / ✅

Bonus powitalny do 1400 PLN

Tak

Tak

20 PLN

20 PLN

Pinnacle, zakladybukmacherskie.tv

25+ / ✅

Szeroka gama opcji zakładów

Tak

Tak

25 PLN

25 PLN

LVBet zakłady paypal

20+ / ✅

Bonus powitalny do 3333 zl

Tak

Tak

1 zł

10 zł

PlayZilla, zakladybukmacherskie.tv

30+ / ✅

Bonus powitalny 100% do 450 zl

Tak

Tak

40 PLN

40 PLN

Fuksiarz, zakladybukmacherskie.tv

25+ / ✅

Bonus powitalny do 500 zl

Tak

Tak

1 PLN

10 PLN

 

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania MMA

 

Mostbet

Mostbet, zakladybukmacherskie.tv

Najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce posiada bardzo dobrą ofertę na MMA. Szczególnie zakłady na UFC są bardzo dobre na tle konkurencji. Posiada wysokie kursy oraz najpopularniejsze typy, które zachęcają do obstawiania najlepszej organizacji na świecie. Świetna opcja, żeby sprawdzić swoje przewidywania na walki MMA, a w razie niepowodzenia odzyskać pieniądze.

BonusBonus powitalny do 1400 PLN
Metody płatnościVISA/MasterCard, Paysafecard, AstroPay, Kryptowaluta
Minimalny depozyt6 PLN
Sporty30+
Ocena⭐️⭐️⭐️⭐️
Aplikacja mobilna

 

LVBET

lvbet

Zakłady na największa polską federacje są aktualnie najlepszymi dostępnymi na rynku. Wysokie kursy oraz duża liczba zakładów jest bardzo pozytywnym aspektem oraz wielką przewagą nad konkurencją. Każdy zainteresowany walkami tej organizacji powinien znaleźć odpowiednie zakłady dla siebie.

BonusOdbierz bonus do 3333 PLN
Metody płatnościBLIK, Dotpay, Przelewy24, VISA, MasterCard, Skril, Tpay, Paysafecard, Paymenticon
Numer licencjiPS4.6831.9.2016.EQK
Sporty40+
Ocena⭐️⭐️⭐️⭐️
Aplikacja mobilna

 

Betclic

Betclic pl

To co wyróżnia tego bukmachera jest to, że wyłącznie u niego można obstawiać zakłady na FAME MMA. Jest to freakowa gala, lecz jej popularność w Polsce przebija najlepsze gale na świecie. Betclic jako oficjalny sponsor federacji FAME jest jedynym miejscem gdzie obstawicie na walki na tę galę. Jeśli interesujecie się walkami influencerów i innych popularnych osób z świata show-biznesu i nie tylko niezwłocznie sprawdźcie ofertę jaką oferuje Betclic.

Bonusodbierz cashback do 550 PLN
Metody płatnościPrzelewy24, VISA, MasterCard, Skril, Paysafecard
Numer licencjiPS4.6831.11.2017
Sporty30+
Ocena⭐️⭐️⭐️⭐️
Aplikacja mobilna

 

Betfan

betfan

Jest to sponsor Mariusza Pudzianowskiego, dzięki temu warto zwrócić uwagę na tego bukmachera jeśli chodzi o gale z udziałem “Pudziana”. Betfan oferuje różne promocje na jego walki, przykładowo po spełnieniu założonych kryteriów zakład na wygraną Mariusza jest automatycznie uznawany za wygrany. Nie trzeba się martwić jaki będzie ostateczny wynik. Bukmacher oferuje dla nowych klientów zakład bez ryzyka do 600 PLN! Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem MMA sprawdź jak najszybciej zakłady oferowane przez Betfan.

Bonus200% bonus od depozytu do 300 zł
Metody płatnościPrzelewy24, VISA, MasterCard, BLIK
Numer licencjiPS4.6831.3.2018
Sporty30+
Ocena⭐️⭐️⭐️
Aplikacja mobilna

 

Podsumowanie - MMA zakłady bukmacherskie

U każdego polskiego bukmachera znajdziemy zakłady na MMA. Różnice w wystawianych ofertach są widoczne. Warto więc porównać je i wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada. Zależeć to będzie przede wszystkim od tego jakie konkretne gale lub zawodników zamierzamy obstawiać. Sprawdźmy czy bukmacher MMA nie współpracuje z daną organizacją albo zawodnikiem. Dzięki temu będziemy mogli liczyć na dodatkowe promocje, które mogą znacząco zwiększyć szansę na powodzenie naszego kuponu.

FAQ. Często zadawane pytania
Autor
Yana Borshchova
Uwielbiam podróżować i odwiedzać kraje. Przez 7 lat swoich przygód odwiedziła 32 kraje. Byłam w Holandii podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018, oglądałam decydujący mecz Francji z Chorwacją i zakochałam się w piłkę nożną. Piszę recenzje popularnych i nowych firm bukmacherskich, znajduję pułapki każdej z nich i pomagam wygrywać nowicjuszom. PS moją ulubioną drużyną jest Szachtar Donieck 🙂
Ocena artykułu
4.8/5
2 głosów