Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

ETOTO – jak założyć konto u bukmachera?

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Dlaczego warto założyć konto w ETOTO?

Poszukujesz swojego bukmachera do typowania pierwszych zakładów? Warto w takiej sytuacji skorzystać z oferty takiego, który nie wymaga wiele czasu, aby założyć konto. ETOTO jeśli chodzi o rejestrację konta zajmuje zaledwie 30 sekund. Ponadto zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, jeśli chodzi o typowanie poszczególnych rozstrzygnięć i możesz skorzystać z konta tymczasowego. Założenie konta w ETOTO jest bardzo proste. Nie potrzebujesz nawet dokumentów czy numeru konta bankowego, dopóki zamierzasz grać z pomocą konta tymczasowego. Zresztą sprawdź sam jak wygląda rejestracja konta w ETOTO!

Założenie konta w ETOTO.pl na komputerze

Założenie konta w ETOTO to proces niezwykle krótki i przyjemny. Całość wedle bukmachera zajmie Ci około 30 sekund. Jak jest w praktyce? Wejdź na stronę główną i wybierz “Załóż konto” w prawym górnym rogu ekranu. Zaczynamy standardowo od podania adresu e-mail, następnie hasła. Pamiętaj, aby wpisać już na tym etapie swój kod bonusowy, jeśli taki posiadasz. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszego checkboxa dotyczącego wieku i możesz kliknąć na przycisk “Kontynuuj”.

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Drugi etap rejestracji konta w ETOTO wymaga podania w odpowiednim miejscu:

  • Twojego imienia i nazwiska,
  • Numeru telefonu,
  • Numeru PESEL.

W tym momencie zaznacz, jeśli chcesz otrzymywać wiadomości marketingowe i naciśnij ponownie czerwony przycisk “Kontynuuj”.

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Ostatnie co tak naprawdę musisz zrobić, to ustawienie swoich własnych limitów kwotowych i czasowych, jeśli chodzi o grę. Kiedy będziesz gotowy kliknij “Zatwierdź”. Gotowe! Teraz możesz doładować swoje konto i rozpocząć typowanie swoich pierwszych zakładów.

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Jak więc wygląda rejestracja konta w ETOTO na urządzeniach mobilnych?

Początek wygląda bardzo podobnie do zakładania konta w ETOTO za pomocą komputera. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij w czerwony przycisk “Załóż konto”.

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Na początku bardzo podobnie, jak na wersjach stacjonarnych i laptopach trzeba wpisać:

  • E-mail,
  • Wymyślone hasło,
  • Kod bonusowy, jeśli taki posiadasz.

Wystarczy następnie, że zaznaczysz opcjonalne oświadczenie dotyczące Twojej pełnoletności i możesz wcisnąć przycisk “Kontynuuj”.

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Teraz ostatnie co pozostało do wykonania, to określenie limitów kwotowych i czasowych. Jeśli jesteś gotowy, to kliknij “Zatwierdź”. Doładuj swoje konto i zacznij obstawiać. Powodzenia!

Etoto rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W tej chwili wpisz w wolne miejsca w formularzu swoje imię, nazwisko, numer PESEL i numer telefonu. Jeśli chcesz, aby wysyłane były do Ciebie treści marketingowe  zaznacz odpowiednią zgodę. Jeśli jesteś gotowy kliknij “Kontynuuj”.

Założyłeś konto w ETOTO? Możesz typować swoje pierwsze zakłady!

Ustawiłeś już swoje limity i doładowałeś konto? Doskonale! W takim wypadku wybierz dyscyplinę po lewej stronie ekranu. Po środku pojawią się w tym momencie typowane rozstrzygnięcia i kursy. Wybierz konkretny, który Cię interesuje.  Teraz po prawej wpisz stawkę na kupon i zatwierdź za pomocą czerwonego przycisku. Powodzenia!

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
5/5
1 głos