Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Proces rejestracji konta w PZBUK

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Czy faktycznie warto założyć konto w PZBUK?

Szukasz bukmachera, który pozwoli Ci regularnie stawiać swoje typy z różnych dyscyplin? Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na zakładaniu konta, to PZBUK jest idealnym rozwiązaniem. Proces rejestracji w PZBUK zajmuje zaledwie parę minut i nie jest konieczne potwierdzanie Twojej tożsamości w żaden sposób mailowo lub SMS-owo. Ponadto to właśnie u tego bukmachera będziesz mógł skorzystać z MojeID, które wykluczy konieczność wpisywania danych ręcznie.

Prosta i szybka rejestracja konta w PZBUK w krócej niż 10 minut na komputerze

Założenie swojego konta w PZBUK nie odbiega w zasadzie niczym od procesów rejestracyjnych u innych bukmacherów. Konto możesz utworzyć wchodząc na stronę główną. Wystarczy, że klikniesz w prawym górnym rogu zielony przycisk “Zarejestruj”.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Wyświetli się w tym momencie po prawej stronie ekranu formularz rejestracji w PZBUK. Na początku będziesz zobligowany do wpisania swojego adresu e-mail, numeru telefonu i preferowanego hasła. Zaznacz pierwszą zgodę, a następnie naciśnij przycisk “Dalej”.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W kolejnym kroku możesz skorzystać z funkcji MojeID, jeśli korzystasz z któregokolwiek z proponowanych banków, aby pominąć konieczność wpisywania danych. Twojego banku nie ma na liście? Wpisz więc w formularz:

  • imię i nazwisko,
  • serię i numer dokumentu tożsamości,
  • datę urodzenia,
  • numer PESEL.

Na koniec zaznacz oświadczenie i naciśnij “Dalej”.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Teraz ostatnim krokiem jest ustawienie własnych limitów czasu gry i limitu obrotu. Kiedy będziesz gotowy kliknij “Otwórz konto” i gotowe! Powodzenia!

Na urządzeniach mobilnych równie prosto założysz konto w PZBUK

Tutaj rejestracja konta w PZBUK wygląda nieco inaczej niż w przypadku zakładania na komputerze. Już sam początek nieco różni się, gdyż przycisk “Zarejestruj się” będzie umiejscowiony na środku ekranu.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Rejestracja konta w PZBUK trwa zaledwie parę minut. W pierwszym kroku należy wpisać do formularza rejestracyjnego:

  • adres e-mail,
  • numer telefonu,
  • preferowane hasło.

W tym momencie zaznacz pierwszą zgodę i naciśnij zielony przycisk ”Dalej”.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Teraz możesz skorzystać z szybkiej rejestracji z pomocą MojeID, jeśli Twój bank jest na liście proponowanych. Załóżmy jednak, że wszystko trzeba będzie wpisać ręcznie. Wpisz więc w odpowiednie miejsca formularza imię i nazwisko, serię i numer dokumentu tożsamości, datę urodzenia i na koniec numer PESEL. Możesz nacisnąć “Dalej” po zaznaczeniu oświadczenia.

PZBUK rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W ostatnim etapie do założenia konta w PZBUK brakuje już tylko formalności w postaci limitów czasu gry i obrotu. Ustaw swoje własne i zatwierdź z pomocą “Otwórz konto”. Gotowe! Możesz obstawiać swoje pierwsze typy na koncie PZBUK!

PZBUK – jak rozpocząć grę po założeniu konta u tego bukmachera?

Jeśli jeszcze wcześniej nigdy nie obstawiałeś, to na stronie głównej wystarczy, że klikniesz w wybrany mecz i wybierzesz konkretny rezultat. Teraz z prawej strony na kuponie będą pojawiały się informacje dotyczące kursu i Twojego wydarzeniem, a także trzeba wpisać kwotę zakładu. Jeśli jesteś już przekonany co do swojego typu, to naciśnij przycisk “Postaw zakład”.

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
4/5
1 głos