Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Fortuna – jak założyć konto w eFortuna.pl?

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Dlaczego warto założyć konto w Fortuna?

Szukasz dla siebie odpowiedniego bukmachera, który pozwoli Ci stawiać swoje pierwszy typy? W takim wypadku rejestracja konta w Fortuna jest rozwiązaniem, które faktycznie pozwoli Ci przetestować możliwości operatora w 100%.

Na ten moment bukmacher zapewnia bardzo prosty i przejrzysty sposób zakładania konta. Fortuna wymaga zaledwie paru chwil, aby utworzyć konto i rozpocząć typowanie pierwszych zdarzeń. Cała procedura zajmuje kilkanaście minut. Wypróbuj swoje pierwsze zakłady w ramach konta tymczasowego przez 28 dni, a następnie zdecyduj czy pozostajesz pod skrzydłami Fortuna!

Informacje o bukmacherze Fortuna

🏛  Nazwa

Fortuna

🤝 Bonus

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

⚽️ Sporty

30+

💳 Metody płatności

VISA, MasterCard, Maestro, BLIK, Apple Pay, Pay U, tpay, przelewy bankowe, depozyt w punkcie stacjonarnym

💵 Minimalna wpłata

Brak

Aplikacja mobilna

Rejestracja konta w Fortuna z poziomu PC

W tym wypadku zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają bardzo podobne kryteria co do rejestracji, jak pozostali operatorzy działający na rynku w Polsce. Tutaj możliwe jest również stworzenie tzw. i konta tymczasowego, które posiada pewne ograniczenia co do m.in. braku możliwości wypłat. Pozwala jednak przetestować możliwości zakładów i zadecydować czy będziemy wykorzystywać właśnie tego bukmachera.

Na początek wejdź na stronę efortuna.pl i kliknij w przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu. Powinien pojawić się przed Tobą teraz formularz rejestracyjny, który wygląda tak:

Fortuna rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Trzeba w nim podać standardowo:

  • Imię i nazwisko,
  • Login
  • Swój adres e-mail,
  • Kod PIN
  • Numer telefonu,
  • PESEL

Tutaj wprowadź też także swój kod promocyjny. Następnie musisz zaznaczyć wszystkie zgody, aby uczestniczyć w 100% w dostępnych promocjach. Jeśli chcesz możesz pominąć zgody marketingowe, ale musisz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i pełnoletność.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zobaczysz takie okno.

Fortuna rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Zgodnie z instrukcjami przejdź na swoją skrzynkę pocztową i potwierdź założenie konta klikając w link aktywacyjny. Zostaniesz przekierowany na stronę logowania do eFortuna.pl

Fortuna rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

To już wszystko. Twoje konto tymczasowe będzie ważne przez 4 tygodnie. W tym czasie możesz tworzyć kupony i stawiać zakłady, ale żeby wypłacać pieniądze musisz założyć konto stałe. W tym celu prześlij do eFortuna.pl swoje dokumenty tożsamości za pomocą opcji dostępnych w menu swojego konta. Po zatwierdzeniu Twojej tożsamości uzyskasz pełny dostęp do bukmachera Fortuna.

Rejestracja konta w Fortuna na urządzeniach mobilnych

Aby zarejestrować konto w eFortuna.pl mobilnie:

  • Skorzystaj z responsywnej strony internetowej bukmachera, wchodząc na eFortuna.pl bezpośrednio z przeglądarki mobilnej LUB
  • Pobierz aplikację mobilną Fortuna na swój smartfon albo tablet

Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami formularza rejestracyjnego. Nie różni się on niczym od tego, który wypełniasz na komputerze, więc wszystkie szczegóły opisujemy wyżej.

Fortuna rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Nowe konto w eFortuna.pl  – jak obstawiać swoje pierwsze typy?

W eFortuna.pl tworzenie kuponów to dość prosta kwestia. Najpierw wejdź na stronę główną i zaloguj się do swojego konta.  Obstawienie swojego zakładu to zaledwie kilka minut. Do wyboru masz standardowo kupony SOLO, AKO i systemowe i kombinowane. Zdecyduj więc czy chcesz typować pojedyncze zdarzenie czy też większą liczbę na jednym kuponie.

Zaznaczasz ile zdarzeń interesuje Cię na kuponie, a Fortuna sama dostosuje typ kuponu do liczby wytypowanych przez Ciebie spotkań. Pełną ofertę na zakłady znajdziesz po lewej stronie ekranu. Wybierz dyscyplinę,  kliknij wypatrzony kurs przy zdarzeniu, które chcesz postawić. Po prawej stronie ekranu zobaczysz swój kupon. Wpisz stawkę i kliknij “Zagraj”, aby postawić kupon. Powodzenia!

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
5/5
1 głos