Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Najlepszy Bitcoin bukmacher

⏲️ Reading time: 4 minutes

Branża bukmacherska prężnie rozwija się z każdym rokiem. Firmy rywalizują o klientów coraz to bardziej poprawiając swoją ofertę. Chcą zapewnić im jak najlepsze warunki do obstawiania, żeby to właśnie ich wybrali potencjalni klienci. Jednym ze sposobów na to jest szeroka liczba płatności. Nie inaczej jest w przypadku Bitcoina, którym niektórzy użytkownicy pragnęliby płacić. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje o Bitcoinie jako metodzie płatności u bukmachera.

List najlepszych polskich bukmacherów akceptujących Bitcoin

Ocenić Bukmacker Rating Bonus Otrzymaj bonus
1
4.5/5
100% Bónus de Boas Vindas  até 1.500€
GraćCzytaj recenzję
2
4.5/5
Bonus od wpłaty do maksymalnie 469 zł
GraćCzytaj recenzję
3
4.5/5
100% Bonus do 550 PLN
GraćCzytaj recenzję
4
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 425 PLN
GraćCzytaj recenzję
5
4.5/5
100% bonus do 650 PLN na darmowy zakład
GraćCzytaj recenzję
6
4.5/5
100% bonus powitalny do 2,100 PLN
GraćCzytaj recenzję
7
4.5/5
BONUS 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 440 PLN
GraćCzytaj recenzję
8
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję
9
4.5/5
Bonus Powitalny Do 800 zł
GraćCzytaj recenzję
10
4.5/5
Bonus powitalny 100% do 450 zł
GraćCzytaj recenzję

Co znajdziesz w tym artykule

W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje o Bitcoinie w zakładach bukmacherskich. Przeczytaj go, żeby dowiedzieć się jaki bukmacher Bitcoin jest najlepszy.

Wady i zalety Bitcoina

Zalety
 • Wysoka bezpieczność
 • Nie trzeba powiązywać z kontem bankowym
 • Szybkie wpłaty
 • Niskie limity
Wady
 • Brak polskich bukmacherów akceptujących Bitcoin

Jak działa Bitcoin?

Bitcoin
Bitcoin to kryptowaluta oparta o technologię Blockchain, która powstała w 2009. Wraz z upływem lat stała się najpopularniejszą oraz najdroższą walutą cyfrową na świecie. Można ją posiadać za pomocą konta maklerskiego lub chociażby portfeli kryptowalutowych, które dostępne są od 18 roku życia. Bukmacherzy Bitcoin wykorzystują tę kryptowalutę przede wszystkim ze względu na swoją wielką popularność na całym świecie.

🌍 KrajPolska
👌 JęzykPolski
⚖️ Czy hazard jest legalny?Tak zgodnie z Ustawą z dnia 19 listopada 2009 4. O grach hazardowych
💳 Bukmacherzy z najlepszymi bonusamiSTS, Etoto, LVBET, TOTALbet

 

Czy Bitcoin jest bezpieczny?

 • Za bezpieczeństwo Bitcoina odpowiada przede wszystkim to, że jest on zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma jednego miejsca/organu, który sprawowałby nad tym kontrolę i byłby on podatny na jakieś błędy. Transakcji zawierana są bezpośrednio pomiędzy wysyłającym, a odbierającym Bitcoina. Metody kryptograficzne używane w Bitcoinie również zapewniają bezpieczeństwo tej kryptowaluty. Możemy stwierdzić więc, że Bitcoin jest bezpieczny.

  bitcoin

Bitcoin limity, opłaty i czas oczekiwania

Bukmacherzy Bitcoin umożliwiają dokonywanie płatności najpopularniejszą kryptowalutą na świecie. W zależności od firmy czas oczekiwania, opłaty i limity mogą się nieco różnić. Poniżej w tabeli przedstawiamy niektórych bukmacherów i to co oferują swoim graczom, żeby pokazać różnorodność panującą na rynku bukmacherskim i płatności Bitcoinem.

Tabela wpłaty

Bukmacher

Szybkość transakcji

Darmowe

Limity Min/Max

Suprabets

Natychmiast

✔️

min: 5.00€

Cloudbet

Natychmiast

✔️

min: 0€

Rolletto

Natychmiast

✔️

min: 1.00€

20bet

Natychmiast

✔️

min:50.00€

Freshbet

Natychmiast

✔️

min: 10.00€

Tabela wypłaty

Bukmacher

Szybkość transakcji

Darmowe

Limity Min/Max

Suprabets

1 godzina

✔️

min: 20.00€

Cloudbet

Natychmiast

✔️

min: 0€

Rolletto

Natychmiast

✔️

min: 20.00€

20bet

1 godzina

✔️

min:50.00€

Freshbet

1 godzina

✔️

min: 50.00€

TOP 3 bukmacherów akceptujących Bitcoin

Bitcoin bukmacherzy są poszukiwani przez klientów, którzy chcą dokonywać płatności w kryptowalutach. Niestety w Polsce nie mamy jeszcze bukmacherów akceptujących Bitcoina. Poniżej przedstawiamy najlepszych bukmacherów, którzy umożliwiają dokonywanie płatności Bitcoinem.

 • 1

  Megapari

  Na pierwszym miejscu postawiliśmy na Bukmachera z Bitcoin jakim jest Megapari. Posiada on bardzo szeroki zakres dyscyplin sportowych i e-sportowych do obstawiania dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nowych klientów przygotował również świetny pakiet powitalny.

  megapari
 • 2

  22bet

  Drugi bukmacher Bitcoin na naszej liście to 22bet. Obstawisz tam zarówno zakłady sportowe, jak i e-sportowe. Ten bukmacher wyróżnia się szeroką metodą dostępnych płatności. Oczywiście znajdziesz wśród nich Bitcoin. Mobilna aplikacja jest prosta i przyjazna dla klienta co zachęca tym bardziej użytkownikom korzystając z apki. W razie jakichkolwiek pytań możemy liczyć na szybką odpowiedź Live Chat, który jest do naszej dyspozycji.

  22bet revolut bukmacherzy
 • 3

  Mostbet

  Bukmacher Bitcoin zajmujący trzecie miejsce w rankingu to Mostbet. Bardzo szeroka oferta zakładów bukmacherskich oraz różnego rodzaju premie dla klientów na pewno przyciągają typerów do korzystania z ich usług. Aplikacja mobilna tego bukmachera jest dostępna na Android i iOS co daje dużą wygodę użytkownikom.

  Mostbet bukmacherzy zagraniczni
FAQ. Frequently Asked Questions
Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
4/5
1 głos