Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Załóż swoje pierwsze konto i przetestuj BETFAN!

Rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Dlaczego warto założyć konto w BETFAN?

Szukasz swojego pierwszego bukmachera, który pozwoli Ci obstawiać zakłady? W tym wypadku BETFAN poza prostą rejestracją konta zapewnia również bardzo atrakcyjne bonusy powitalne. W tym wypadku załóż więc swoje konto w BETFAN i sprawdź jak w zaledwie parę minut typować pierwsze rozstrzygnięcia! W zamian gwarancję bezpieczeństwa, jeśli chodzi o swoje środki. Konto w BETFAN jest sprawdzone, a zakłady bukmacherskie działają na rynku polskim od lat. Oprócz tego bukmacher pozostawia możliwość skorzystania z konta tymczasowego, aby przetestować wszystkie możliwości z oferty w BETFAN. Zarejestruj konto i sprawdź sam jak wygląda gra u tego bukmachera! Czy warto? Przetestuj sam w praktyce!

Rejestracja konta w BETFAN to zaledwie dwa kroki na komputerze

Jeśli planujesz zarejestrować swoje konto na BETFAN, to pierwszym krokiem będzie wejście na stronę główną, a następnie kliknięcie przycisku “Otwórz konto”.

Betfan rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Pierwszy etap rejestracji to e-mail, hasło i następnie numer telefonu. Jeśli chodzi o zgody, to trzeba zaznaczyć wszystkie zgody. Nie zapomnij o checkboxie z bonusem powitalnym! Teraz naciśnij “Dalej”.

Betfan rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Kolejny i zarazem ostatni krok rejestracji konta w BETFAN wymaga od Ciebie uzupełniania formularza z pomocą danych, takich jak:

  • imię i nazwisko,
  • numer PESEL,
  • kod wysłany SMS na Twój numer telefonu,
  • opcjonalnie kod promocyjny.

Teraz wystarczy, że klikniesz “Otwórz konto” i możesz zacząć obstawianie poszczególnych zdarzeń! Powodzenia!

Urządzenia mobilne – rejestracja konta w BETFAN

Na początek wejdź na stronę główną i kliknij przycisk ”Otwórz okno”. Pierwszy krok będzie wymagał od Ciebie wpisania:

  • adresu e-mail,
  • preferowanego hasła,
  • numeru telefonu, na który przyjdzie kod SMS.

Zaznacz koniecznie wszystkie zgody, przy czym nie zapomnij również o tym, że chcesz skorzystać z bonusu powitalnego. Teraz naciśnij “Dalej”.

Betfan rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o Twoje imię i nazwisko, numer PESEL i kod SMS wysłany na Twój numer telefonu. Jest to konieczne w celu rejestracji konta na BETFAN. Wpisz również swój kod promocyjny. Zaznacza oświadczenie i następnie wciśnij przycisk “Otwórz konto”. Doskonale! Teraz możesz obstawiać swoje pierwsze typy na zdarzenia!

Betfan rejestracja, Zakladybukmacherskie TV

Zarejestrowałem konto w BETFAN, co teraz?

W ofercie tego bukmachera możesz typować zakład prosty i AKO, który pozwala obstawić więcej niż jedno zdarzenie na danym kuponie. Ponadto po rejestracji konta w BETFAN skorzystasz także z zakładu systemowego, który pozwala na wygraną pomimo np. błędnego wytypowania jednego z kilku zdarzeń. Jak więc obstawić swój pierwszy zakład na koncie BETFAN? Zaloguj się na swoje konto i po lewej stronie z listy wybierasz dyscyplinę, którą będzie typował. Po środku pojawią się poszczególne zdarzenia z kursami, które możesz wybrać. Kliknij rozstrzygnięcie do obstawienia, a następnie po prawej stronie pojawią się typowane zakłady. Zdecyduj o stawce, za którą chcesz zagrać i kliknij w żółty przycisk pod tabelą. Powodzenia!

Autor
Oskar Sozański
Charyzmatyczny Polak i mocno rozbrykany Francuz. Madridista i Raulista od urodzenia, więc sport mam we krwi. Żurnalista dający ludziom radość i prawdziwe informacje. Sportowiec z ambicjami. Absolwent SWPS
Ocena artykułu
4/5
1 głos