Betfan.pl Recenzja

4.3/5
Bonus 100% od drugiej wpłaty
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: PS4.6831.3.2018
Zalety
 • Cashback do 600 zł na start
 • Innowacyjny bonus – CashOut
 • Rozbudowana oferta dyscyplin sportowych i e-sportowych
 • Atrakcyjne i regularne promocje czasowe
Wady
 • Wolne odświeżanie się aplikacji
 • Czasami trudno jest rozwiązać problem w obsłudze klienta

Na rynku polskim pojawia mała liczba nowych bukmacherów, tworzy to jednak doskonały rynek dla popularnych operatorów takich jak Betfan. W Polsce znalazł on niezwykle szybko grono wiernych klientów. Zakłady bukmacherskie Betfan posiadają nie tylko rozbudowaną ofertę bonusów, ale również świetnie przemyślaną opcję stworzenia własnego zakładu. Czy warto przemyśleć rejestrację w serwisie właśnie tego operatora? Zdecydowanie! Wystarczy wziąć pod uwagę bonusy, takie jak zakład bez ryzyka w Betfan do 600zł czy bonus od drugiego depozytu nawet do 1000 zł.

Na ten moment zakłady proponowane przez Betfan.pl spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającego gracza. Zdecydowanie oferta tego bukmachera została dobrze wyposażona. Gracz otrzymuje dostęp do ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. Ponadto bukmacher Betfan nie zapomniał o fanach e-sportu i przygotował dla nich nie tylko najważniejsze rozgrywki związane z m.in. Counter Strike czy Dota 2, ale również zakłady w ramach Rocket League czy Call of Duty. Oprócz tego można również obstawiać gry sportowe –  NBA H2H czy FIFA 22 w ramach ESPORT TV.

Betfan, Zakladybukmacherskietv

 

Betfan – opis bukmachera

Zakłady bukmacherskie Betfan otrzymały licencję ze strony Ministra Finansów końcem 2018 roku. Na ten moment w opinii wielu użytkowników Betfan jest jednym z lepszych operatorów działających na rynku. Z pewnością doskonale o tym świadczy rozbudowana oferta promocji czasowych, które regularnie pojawiają się bezpośrednio na stronie głównej, a także stałe bonusy w postaci 100% od drugiej wpłaty czy też CashOut, który pozwala na wypłatę środków, w momencie, gdy wydarzenia z danego kuponu jeszcze się nie skończyły.

Niezwykle zadowoleni będą fani obstawiania klasycznych rozgrywek, takich jak piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka. W przypadku tych dyscyplin bukmacher Betfan zapewnia rozbudowane rynki zdarzeń i dodatkowo można obstawiać standardowo Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Jednak w tym wypadku na pewno wyróżnia się LaLiga i zakłady Serii A. Oprócz tego do dyspozycji gracza została oddana dobrze przemyślana aplikacja, która pozwala obstawiać, jak i śledzić wykupione kupony. Betfan.pl to bukmacher warty uwagi z doskonale przemyślanym także serwisem internetowym w przyjaznym dla oka, zielonym wariancie kolorystycznym.

 

Rejestracja w Betfan.pl

Betfan.pl zapewnia prosty, standardowy, dwuetapowy proces zakładania konta. W praktyce nie różni się ona zbytnio od rejestracji w serwisach innych operatorów. Przejdźmy jednak do konkretów! Sama rejestracja zajmuje zaledwie parę minut, więc z pewnością nie stracisz na niej zbyt wiele czasu! W jaki sposób zarejestrować się u bukmachera Betfan?

 • Najpierw wejdź na stronę bukmachera Betfan,
 • Wybierz przycisk Otwórz konto, który znajduje się w prawym górnym rogu i ma kolor żółty,
 • Następnie uzupełnij wymagane dane, takie jak e-mail, Twój numer telefonu i wybrane hasło. Niestety trzeba zaznaczyć wymagane zgody, aby podświetlił się przycisk “Dalej”. W tym kroku możesz również wybrać czy chcesz skorzystać z bonusu powitalnego. Wystarczy kliknąć checkbox.
 • Kolejny krok to wpisanie numeru SMS i podanie danych osobowych. Wystarczy imię i nazwisko, a także numer PESEL. Dodatkowo możesz tutaj wpisać kod promocyjny do BetFan.pl.
 • Teraz musisz jedynie zaznaczyć oświadczenie o znajomości regulaminu i gotowe! Klikasz “Otwórz konto” i możesz obstawiać swoje pierwsze typy!

Możliwe jest również tzw. BET konto tymczasowe, które posiada pewne ograniczenia. Na ten moment w przypadku Betfan.pl będzie to limit w postaci maksymalnej stawki, a także brak wypłat wygranych. Konieczna jest weryfikacja konta z wykorzystaniem dowodu tożsamości w celu weryfikacji m.in. wieku użytkownika.

 

Depozyty oraz wypłaty wygranych – zakłady bukmacherskie Betfan

W przypadku Betfan.pl minimalna kwota depozytu zaczyna się od dwóch złotych. Ponadto nawet na Koncie tymczasowym nie ma limitu wpłat. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wysokość stawek nie być wyższa niż 5000 zł. Wpłat można dokonywać z pomocą Przelewy24 i kart kredytowych VISA/MasterCard. Oprócz tego zakłady bukmacherskie Betfan udostępniły do dyspozycji swoich graczy szybkie płatności z pomocą Blika, jak i płatności internetowej w postaci PaySafeCard.

Dostępne opcje płatności:

Opcja płatnościRodzaj/TypProwizjaCzas realizacjiMinimalny depozyt
Przelewy24Szybki przelewBrakNatychmiast2 zł
BLIKKod BLIKBrakNatychmiast2 zł
Visa/MasterCardPłatność kartąBrakNatychmiast2 zł
PaySafeCardPłatność internetowaBrakNatychmiast2 zł

W przypadku wypłat minimalna kwota jaką możesz wypłacić to 10 zł. Ponadto każdy gracz może zrealizować 5 tzw. szybkich wypłat. Minimalna kwota w tym wypadku to 50 zł, a maksymalna – 10 000 zł.

 

Jak wygląda bonus powitalny w Betfan.pl?

Tutaj operator przygotował dla użytkowników niezwykle wygodny sposób na odebranie swojego bonusu powitalnego w postaci zakładu bez ryzyka w Betfan. Nie jest konieczna znajomość żadnego tajnego kodu, aby skorzystać z Cashbacku. Po prostu uważnie przeczytaj swój formularz rejestracyjny i nie zapomnij zaznaczyć odpowiedniego pola!

Czyli jak odebrać ten zakład bez ryzyka w Betfan? Krok po kroku:

 • W tym aspekcie wystarczy po prostu zarejestrować się, a następnie zaznaczyć odpowiednie pole w czasie zakładania konta.
 • Następnie
 • trzeba dokonać wpłaty na konto za minimum 50 zł.
 • Teraz wystarczy, że postawisz kupon za depozyt. Wygrałeś? Doskonale!
 • Nie udało Ci się? Betfan bez ryzyka zwróci Twój zakład w postaci bonusu do 600 zł.

Betfan, Zakladybukmacherskietv

 

Jak postawić swój pierwszy kupon?

W ofercie Betfan do wyboru jest zakład prosty, czyli pozwalający na obstawienie jednego zdarzenia i jego rozbudowana wersja w postaci AKO. Oprócz tego Betfan.pl posiada zakład systemowy, który pozwala na wygraną w przypadku błędnego wytypowania jednego bądź nawet kilku zdarzeń. Ponadto można również wykupić zakład blokowy, mieszany lub wykorzystać własny zakład dzięki BetBuilder.

Zacznijmy jednak od najprostszych rzeczy. Jak postawić pierwszy kupon?

 • Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto.
 • Następnie po prawej stronie z listy wybierasz konkretną dyscyplinę. W tym momencie po środku pojawią się poszczególne zdarzenia z kursami.
 • Po prawej stronie pojawią się typowane przez Ciebie zakłady. W tym miejscu możesz wybrać stawkę, za którą chcesz zagrać. Znajdziesz tam również dane dotyczące współczynnika, kursu całkowitego i w szczególności możliwej wygranej.
 • Teraz wystarczy, że po prostu klikniesz żółty przycisk pod tabelą i gotowe! Powodzenia!
Ratings
Ogólna Ocena
4.3/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  5/5
 • Gry i Oprogramowanie
  3/5
 • Bonusy i Promocje
  4/5
 • Obsługa Klienta
  5/5