Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Recenzja bukmacher Etoto.pl

4.8/5
200% Bonus powitalny do 200 PLN
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: PS4.6831.2.2020
Zalety
 • Bonus 200% do pierwszego depozytu
 • Mnóstwo cotygodniowych freebetów
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Wysokie kursy
Wady
 • Wyższe wymagania obrotu bonusem
 • Brak transmisji live spotkań

Etoto zdecydowanie jest jednym z bardziej rozpoznawalnych zakładów bukmacherskich na polskim rynku zakładów sportowych. Wedle opinii użytkowników obstawianie w Etoto jest nie tylko bezpieczne, ale również niezwykle intuicyjne. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś wcześniej z zakładów sportowych, to bez większego problemu odnajdziesz się w obsłudze Etoto.pl. Czy warto dokonać rejestracji konta i skorzystać z oferty Etoto? Czy ta platforma to zakłady bukmacherskie właśnie dla Ciebie? Dowiedz się więcej czytając naszą recenzję.

Etoto, Zakladybukmacherskietv

 

Etoto – opis bukmachera

W zasadzie Etoto.pl posiada w swojej ofercie nie tylko najbardziej popularne dyscyplin, ale również szereg innych kategorii sportów, jak:

W sumie dyscyplin do wyboru jest ponad 30. W tym aspekcie bukmacher Etoto prezentuje się bardzo dobrze. W szczególności dlatego, że poza niższymi szczeblami rankingów rozgrywek piłki nożnej, można wypróbować ofertę grania na tzw. hity, znane ligi, imprezy etc. Wszystko tutaj zależy jednak od tego co w danym momencie operator zapewnia do dyspozycji.

Dodatkowo w Polsce rzadko, który bukmacher zapewnia tak rozbudowaną listę bonusów dla stałych użytkowników. Regularni klienci Etoto.pl mogą liczyć na freebety bądź doładowania wpłat. Ponadto poza świetnie przemyślaną aplikacją na telefon, w opinii graczy Etoto posiada jedną z najlepiej zaprojektowanych stron internetowych – zarówno estetycznie, jak i pod kątem funkcjonalności.

 

Proces rejestracji konta Etoto.pl

Tutaj trzeba mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie Etoto posiadają jeden z prostszych procesów rejestracyjnych. Założenie konta to nic trudnego i zajmuje zaledwie parę chwil. Standardowo, aby skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez bukmachera, niezbędne jest dodanie dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość w postaci zdjęcia lub skanu. Weryfikacja danych jest obowiązkowa w przypadku każdego typu zakładów bukmacherskich w Polsce, dlatego nie jest zaskoczenie.

Można jednak założyć od razu konto tymczasowe, które nie uprawnia jedynie do wypłaty wygranych z Etoto. Pozwala ono wpłacić swój pierwszy depozyt i wypróbować możliwość obstawiania poszczególnych zakładów wraz z bonusami, jednak do skorzystania z wszystkich dostępnych promocji, a także wspomnianej wypłaty wygranych – trzeba pomyślnie przejść autoryzację konta.

Załóż konto i skorzystaj z promocji w Etoto:

 • Konto założyć możesz z pomocą aplikacji i strony internetowej. Wystarczy, że klikniesz na przycisk “Załóż konto”,
 • Następnie wypełnij w formularza pola z adresem e-mail oraz hasłem i zaznacz, że akceptujesz regulamin. Ponadto znajduje się tam również zgoda marketingowa,
 • W kolejnym etapie zostaniesz zobligowany do podania swojego nazwiska, imienia, numeru PESEL, a także numeru telefonu. Oprócz tego możesz wyrazić ewentualną zgodę na komunikację telefoniczną.
 • W tym momencie zostaniesz automatycznie zalogowany i możesz skorzystać ze swojego profilu.
 • Przed dokonaniem pierwszego depozytu, wybierz własne limity kwotowe i czasowe na grę.

Weryfikacja dowodu tożsamości pozwoli Ci przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Przepisy nakładają na bukmacherów obowiązek sprawdzenia nie tylko danych osobowych, ale również tego, czy gracz jest pełnoletni.

 

Opcje płatności i wypłaty wygranych w Etoto

Etoto, Zakladybukmacherskietv

W Etoto otrzymujesz klasyczny dostęp od poszczególnych metod na umieszczenie swojego pierwszego depozytu na koncie. Zdecydowanie bardzo dużą zaletą jest dostęp do możliwości płacenia Blikiem, który w zaledwie parę chwil zasili Twój portfel u bukmachera Etoto.

Opcja płatnościRodzaj/TypProwizjaCzas realizacjiMinimalny depozyt
Przelewy24Szybki transferBrakNatychmiast1 PLN
BLIKKod BLIKBrakNatychmiast1 PLN
VISAKarta kredytowaBrakNatychmiast1 PLN
MastserCardKarta kredytowaBrakNatychmiast1 PLN
PaysafecardKarta przedpłaconaBrakNatychmiast20 PLN

Zdecydowanie bardzo dużą zaletą jest to, że minimalna kwota wypłaty Etoto to 1 zł. Czyli w tym wypadku możliwe jest otrzymanie wygranej zaraz po dobrze obstawionym zakładzie.

 

Bonus powitalny w Etoto.pl 200%

W tym wypadku Etoto pozwala uczestniczyć w aktualnych promocjach nawet przy koncie tymczasowych. Możesz skorzystać z darmowego bonusu 200% aż do 200 zł przy pierwszym doładowaniu konta. W praktyce oferta powitalna pozwala wpłacić depozyt w kwocie 100 zł i cieszyć się opcją zakładów za łącznie 300 zł!

Etoto, Zakladybukmacherskietv

Ponadto zakłady bukmacherskie Etoto posiadają rozbudowaną ofertę regularnych promocji zarówno dla stałych, jak i nowych graczy. Przykłady to:

 1. Freebet dla kuponów AKO za min. 50 zł w aplikacji na koszykówkę. Jeśli postawisz zakład na aplikacji mobilnej to Etoto.pl dorzuci Ci 15 zł w ramach bonusu.
 2. Bukmacher pozwala również na równoczesne zakłady za gotówkę i za bonus. Przykładowo, jeśli posiadasz na swoim saldzie 50 zł, a na bonusowym również 50 zł, to masz możliwość wykonania jednego zakład za łącznie 100 zł. Rozwiązanie jest bardzo korzystne w stosunku np. do nowych graczy.
 3. Etoto bukmacher zapewnia również podobną ofertę w wysokości 15 zł bonusu w stosunku do rozgrywek związanych z tenisem i siatkówką lecz na nieco odmiennych zasadach. Wystarczy jednak sprawdzić po prostu zakładkę “Promocje” na stronie głównej Etoto.pl.

 

Jak stworzyć swój pierwszy kupon w Etoto?

Aplikacja, jak i strona internetowa zakładów bukmacherskich Etoto są niezwykle intuicyjne i przyjazne w obsłudze. W serwisie dostępna jest po lewej stronie oferta na zaplanowane wydarzenia sportowe. Lista podzielona jest na poszczególne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, tenis etc. Ponadto obsługę ułatwia również okno wyszukiwarki w górnym rogu po tej samej stronie. Pamiętaj, że w Etoto.pl zakłady są rozliczane po zakończeniu zdarzenia. Jeśli chcesz obstawić dane zdarzenie, to:

 • Zaloguj się na swoje konto,
 • Wybierz z poziomu strony głównej dyscyplinę sportową, która Cię interesuje,
 • Aby obstawić konkretny mecz po wyborze dyscypliny szukasz danej, a następnie szukasz swojego typu,
 • Kliknij i po prawej stronie ekranu Twój kupon zostanie uzupełniony o to wydarzenie.
 • Kolejnym krokiem jest wyznaczenie stawki,
 • Ostatnią kwestią będzie naciśnięcie przycisku “Postaw zakład”.
 • Powodzenia!
Ratings
Ogólna Ocena
4.8/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  4/5
 • Gry i Oprogramowanie
  5/5
 • Bonusy i Promocje
  5/5
 • Obsługa Klienta
  5/5