Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Traf recenzja

4/5
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: PS4.6831.1.2020
Zalety
 • Przemyślana oferta zakładów na wyścigi konne
 • Dostępność zakładów w punktach stacjonarnych bukmachera Traf
 • Transmisje na żywo dostępne online, jak i w punktach sprzedaży
 • Wieloletnie doświadczenie w zakresie zakładów bukmacherskich na gonitwy
Wady
 • Brak możliwości typowania innych dyscyplin
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Brak bonusów

Bukmacher Traf to bardzo specyficzny operator, który nie daje nam dostępu do możliwości typowania żadnych dyscyplin sportowych poza wyścigami konnymi. W zasadzie Traf nie jest nowym bukmacherem i obecny na rynku jest od nawet 2010 roku, a samą licencję na zakłady online otrzymał około 2020 roku.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość obstawianie poszczególnych gonitw Trafonline.pl zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w punktach stacjonarnych, gdzie równocześnie można oglądać transmisje z wyścigów. Tutaj już na pierwszy rzut oka widać bardzo dobrze przemyślaną stronę internetową, jednak dopóki nie zalogujesz się, to będziesz mieć ograniczony dostęp do tego, jak wyglądają poszczególne funkcjonalności. Dlaczego warto zarejestrować się w zakładach bukmacherskich Trafonline.pl? Sprawdź właśnie tutaj!

traf bukmacher

Traf – opis bukmachera

W opinii regularnych graczy Trafonline.pl brak innych dyscyplin nie jest w żaden sposób minusem. Wynika to z tego, że bukmacher po prostu specjalizuje się w gonitwach i w zamian oferuje bardzo profesjonalne podejście do samych wyścigów konnych. Można stwierdzić, że pod każdym kątem zakłady bukmacherskie Traf stawiają nacisk na elegancki minimalizm.

Dla przykładu mamy do wyboru dwa rodzaje kuponów z podtypami zakładów i ograniczoną opcje płatności. Traf jednak po prostu ma świadomość tego, że nie każdy gracz potrzebuje możliwości doładowania konta Skrillem czy innym portfelem elektronicznym. Tutaj funkcjonalności pozostają idealnie dopasowane do profilu klienta bukmachera Trafonline.pl

Traf zakłady bukmacherskie
📢 Strona internetowatrafonline.pl
⚠️ Numer licencjiPS4.6831.3.2018.
💳 Metody płatnościSzybki przelew, BLIK
📱 Traf aplikacja mobilna
💬 Obsługa klientaLivechat/e-mail
📆 Ostatnia aktualizacja2019

Rejestracja Traf bukmacher – zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Bukmacher Traf pomimo swojej odmienności pod kątem oferty i dyscyplin pozostaje standardowym operatorem, jeśli chodzi o rejestrację. Tutaj otrzymujemy dostęp do dwuetapowego procesu zakładania konta. Czy jest to trudne? Zdecydowanie nie! Całość zajmie Ci zaledwie parę chwil.

Rejestracja Traf bukmacher

Jak zarejestrować się w zakładach bukmacherskich Traf?

 • Kliknij przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu na stronie głównej, a następnie “Zarejestruj się” na następnej stronie.
 • Teraz konieczne będzie podanie szczegółowych danych dotyczących Twojego imienia, nazwiska, adresu e-mail, hasła, numeru telefonu, PESEL, daty urodzenia, numeru dowodu osobistego, adresu zamieszkania, obywatelstwa, numeru konta bankowego i podania źródła Twoich dochodów przeznaczonych na obstawianie.
 • Kolejny krok rejestracji w Trafonline.pl to zgody regulaminowe, zgody informacyjne, a także ustalenie limitów zakładów – miesięcznych i dziennych, a także limitów dotyczących czasu spędzanego na obstawianiu, również miesięcznie i dziennie,
 • Następnie trzeba zaznaczyć obowiązek informacyjny i poszczególne oświadczenia związane z usługami bankowości prywatnej oraz działalnością jako osoba polityczna,
 • Wejdź na e-mail i kliknij w link potwierdzający,
 • Zaloguj się na swoje konto,
 • Dokonaj weryfikacji konta. Na ten moment dysponujesz tzw. kontem nieaktywnym z pewnymi ograniczeniami. Nie możesz m.in. dokonywać wypłat. W celu aktywacji konieczny jest skan Twojego dokumentu tożsamości pozwalający potwierdzić tożsamość i wiek gracza. Postępuj wedle instrukcji, która wyświetli się po zalogowaniu do profilu.
 • Gotowe!

Depozyty oraz wypłaty wygranych u bukmachera Traf

Tak jak wcześniej – zakłady bukmacherskie Traf to po prostu mistrz klasycznego podejścia do opcji płatności i minimalizmu. W praktyce jednak nacisk na ograniczoną liczbę metod doładowania konta sprawia, że działają one natychmiast, są pozbawione prowizji i zapewniają dostęp do szybkich przelewów czy standardowo Blika.

Dostępne opcje płatności:

Opcja płatności

Rodzaj/Typ

Prowizja

Czas realizacji

Minimalny depozyt

Szybki przelew

Szybki przelew

Brak

Natychmiast

10 zł

BLIK

Kod BLIK

Brak

Natychmiast

10 zł

Minimalny depozyt to jednak  10 zł. Pozwala to jednak zapewnienie sobie zdecydowanie szerszego pola do obstawiania gonitw. W praktyce Trafonline.pl posiada rozbudowaną ofertę podtypów kuponów, które pozwolą Ci obstawić zarówno poszczególne wyniki wedle kolejności konkretnie wytypowanych przez Ciebie koni, czy zastosowanie zakładów systemowych pozwalających na popełnienie pomyłki przy obstawianiu paru gonitw na danym kuponie. Oprócz tego możesz skorzystać z podobnych możliwości w stosunku do kuponów wielogonitwowych, które polegają m.in. na typowaniu dubla czy tripla.

Jak wygląda bonus powitalny w Trafonline.pl – profesjonalne obstawianie gonitw?

W odróżnieniu od wielu standardowych zakładów bukmacherskich Traf nie pozwala na typowanie innych dyscyplin niż wyścigi konne. Nie oferuje również żadnego bonusu powitalnego. W zamian jednak w opinii graczy otrzymasz możliwość skorzystania z najbardziej atrakcyjnych kursów na gonitwy na rynku. Takie podejście jest skierowane przede wszystkim w stronę regularnych graczy, którzy skupiają się w głównej mierze na typowaniu swoich ulubionych jeźdźców czy koni. Trafonline.pl posiada doskonale przygotowaną ofertę, którą kieruje do precyzyjnie dopasowanej grupy osób. Kochasz konie i gonitwy? Zakłady bukmacherskie Traf to operator skrojony idealnie pod Ciebie!

Jak postawić swój pierwszy kupon na gonitwę w Trafonline.pl?

W przypadku bukmacher Traf obstawianie wygląda nieco inaczej niż przy standardowych stronach operatorów. Tutaj nie masz dostępu do różnych dyscyplin i możliwe jest jedynie obstawianie wyścigów konnych. Do dyspozycji masz zakłady jednogonitwowe (Zwyczajny, Porządek, Dwójka, Trójka, Czwórka), a także wielogonitwowe (Dubla, Tripla, Kwinta, Septyma, Systemy). W tym aspekcie są one nieco podobne do standardowych pojedynczych i AKO, jednak dodatkowo może np. obstawić kolejność konkretnych koni.

Jak obstawić swój pierwszy zakład u bukmachera Traf?

 • Zaloguj się do swojego konta,
 • Naciśnij w prawym górnym roku zakładkę “Graj teraz!”,
 • Wybierz czy interesuje Cię kupon jednogonitwowy czy też wielogonitwowy,
 • W tym momencie załóżmy, że decydujesz się na jedną gonitwę – zaznacz odpowiednie zdarzenie. Wyświetli się panel, w którym możesz wybierasz najpierw numer obstawionego konia i konkretny kurs. Poniżej znajdują się informacje dotyczące jeźdźców i koni.
 • Po prawej możesz wpisać kwotę zakładu. Sprawdź jeszcze raz wszystkie informacje i kliknij “Zatwierdź zakład”
 • Powodzenia!