Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Totolotek recenzja

3.8/5
Grać
Jak powstała ta recenzja?
Numer licencji: PS4.6831.8.2018
Zalety
 • Konkurencyjne kursy na piłkę nożną
 • Wysoki bonus powitalny
 • Aplikacja mobilna
Wady
 • Strona czasami się zacina
 • Brak transmisji live

Funkcjonujący w pełni legalnie Totolotek bukmacher online posiada zezwolenie, które umożliwia mu działalność zgodną z prawem i upoważnia do organizowania zakładów wzajemnych. Licencja nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61 (aktualizowana do nr PS4.6831.8.2018) została przydzielone przez Ministerstwo Finansów dnia 20 czerwca 2013 r. Ta licencja to zezwolenie na zakłady przez Internet, gdyż stacjonarnie Totolotek istniał już od lat 90-tych.

Zobacz poniżej, jakie promocje i zachęty dla nowych hazardzistów przygotował ten bukmacher. Opisujemy ofertę na zakłady sportowe, ale również zestawiamy metody płatności, dostępne promocje i bonusy oraz informujemy o tym, w jaki sposób postawić kupon.

Totolotek, Zakladybukmacherskietv

 

Totolotek – opis bukmachera

Jaki jest najstarszy bukmacher w Polsce? Właśnie firma Totolotek. Fakt, że istnieje na rynku od wczesnych lat 90-tych mówi wiele o tym, czy można polegać na tym bukmacherze i zaufać jego ofercie. W Internecie zakłady sportowe oferuje od 2013 r. więc raczej z nazwą zapoznany jest już każdy. Firma sponsoruje Puchar Polski, a dodatkowo dba o bezpieczną grę hazardową. Otrzymała za to „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”. Stawiają dużo na politykę zrównoważonego rozwoju.

W 2019 r. doszło do pewnej zmiany, gdyż spółkę za 60 mln złotych przejęła niemiecka grupa Gauselmann poprzez firmę córke Merkur Sportwetten. Właśnie wtedy zmieniło się również logo bukmachera, ale także oferta. Według nas – logo na gorsze, ale oferta i bonusy na zdecydowanie lepsze.

 

Jak zarejestrować konto w Totolotek.pl ?

Chcesz założyć konto gracza i zakładać się w Totolotku? Całość zajmie Ci maksymalnie minutę, gdyż proces został uproszczony do maksimum. Cały formularz rejestracyjny i wymagane do uzupełnienia pola zostały przygotowane na jedne stronie. Wygląda w następujący sposób:

Jakie dane należy podać?

 • Kraj zamieszkania
 • Narodowość
 • Datę urodzenia
 • Adres e-mail
 • Płeć
 • Imię i Nazwisko
 • Dane tele-adresowe
 • Numer PESEL

Oprócz tego musisz oczywiście ustalić swoje bezpieczne hasło oraz wybrać, jaki bonus powitalny Cię interesuje. Jeśli chcesz mieć otwartą furtkę do wszystkich promocji musisz zaznaczyć zgody marketingowe oraz zgodę na otrzymywane informacji. Standardowo wg polskiego prawa – żeby grać w zakłady wzajemne – musisz mieć ukończone 18 lat.

Kliknij „Ukończ rejestrację” po tym, jak wypełnisz wszystkie pola formularza. Wyświetli się takie okno.

W ten sposób założyłeś konto tymczasowe, które potem możesz potwierdzić weryfikując swoją tożsamość. Jest to niezbędne to odblokowania opcji wypłaty wygranych. To akurat wymogi polskiego prawa i u każdego buka jest to identyczne. Totolotek zażąda od Ciebie przesłania zdjęć dowodu osobistego oraz potwierdzenia numeru telefonu komórkowego. Dodatkowo konto potwierdzić linkiem otrzymanym w wiadomości e-mail.

 

Totolotek depozyty i wypłaty środków pieniężnych

Możesz skorzystać przynajmniej z kilku zaufanych i rozbudowanych opcji płatności (np. Skrill) – zarówno przy depozytach, jak i wypłatach wygranych. W zależności od wybranej metody płatności wypłata środków zajmie chwilę lub do kilku dni roboczych.

Dostępne opcje płatności:

Opcja płatności

Rodzaj/Typ

Prowizja

Czas realizacji

Minimalny depozyt

Tpay

Szybki przelew

Brak

Natychmiast

4 PLN

BLIK

Kod BLIK

Brak

Natychmiast

4 PLN

Dotpay

Szybki przelew

Brak

Natychmiast

4 PLN

Skrill

Płatność internetowa

Brak

Natychmiast

4 PLN

Mastercard/VISA

Karta kredytowa

Brak

Natychmiast

4 PLN

Paysafecard

Karta przedpłacona

Brak

Natychmiast

20 PLN

Minimalny depozyt akceptowany przez Totolotek zakłady bukmacherskie wynosi 4 PLN. Takiej wpłaty dokonasz przy pomocy wszystkich dostępnych metod oprócz kart Paysafecard. Wykorzystując tę metodę musisz przelać minimum 20 PLN. Nie martw się o prowizje – Totolotek nie nalicza żadnych dodatkowych opłat.

Totolotek, Zakladybukmacherskietv

Żeby wypłacić pieniądze należy złożyć dyspozycję przelewu poprzez swoje konto gracza. Pieniądze transferowane są na podany przez Ciebie numer konta bankowego. Musi być to Twoje konto, które jest zarejestrowane na takie same dane, jak konto w Totolotku. Totolotek zapewnia, że czas oczekiwania na swoje środki pieniężne to minimalnie 2, a maksymalnie 7 dni roboczych.

 

Jak wygląda bonus powitalny w Totolotek.pl?

Bukmacher przygotował oczywiście na zachętę promocje i bonusu, dzięki którym możesz zyskać żywą gotówkę do gier na zakłady sportowe. W sumie możesz zgarnąć aż 525 PLN. Jak? 25 złotych dostaniesz w ramach Freebetu, a 500 złotych to premia liczona, jako 100% pierwszego depozytu. Bonus zmyślnie nazywa się HELLO i otrzymasz go w następujący sposób:

 1. Kliknij w „Odbierz kod promocyjny” i wykorzystaj go w odpowiednim do tego polu na Totolotek.pl podczas zakładania swojego konta.
 2. Po rejestracji konta – zweryfikuj je, tak aby konto tymczasowe zmieniło się na konto stałe. Zrób to jak najszybciej.
 3. Dostaniesz Freebet o wrtości 25 złotych.
 4. Wymogi stanowią, że musisz obrócić go dwa razy na kuponach z minimalnym kursem 2,00.
 5. Dodatkowo możesz otrzymać 100% premii do wpłaty 1szego depozytu. Promocja stanowi, że bonus zostanie dodany po zaksięgowaniu środków na koncie.
 6. Pieniądze z promocji HELLO należy obrócić min. 3 razy na zakładach zawierających minimum 3 zdarzenia na 1 kuponie. Kurs pojedynczych wydarzeń nie może być niższy nić 1.35 i masz na to 30 dni od aktywowania bonusu.

 

Jak postawić swój pierwszy kupon?

Interfejs Totolotka pozwala na szybkie i sprawne tworzenie kuponów z zkładami SOLO/AKO oraz systemowymi. Zdarzyć się czasami może, że podczas tworzenia skomplikowanych kuponów strona lekko się zatnie, ale wynika to z dużej ilości wyświetlanych informacji. Jak zagrasz swój pierwszy kupon?

Totolotek, Zakladybukmacherskietv

 1. Oczywiście, żeby zagrać kupon – musisz posiadać konto. Może być to konto tymczasowe. Przeczytaj wyżej o tym, jak zarejestrować swoje konto.
 2. Zaloguj się do konta i wybierz interesujące Cię wydarzenie/wydarzenia sportowe spośród dostępnych dyscyplin lub kategorii zakładów.
 3. Kliknij kurs zdarzenia i wyniku zakładu, który ma pojawić się na kuponie.
 4. Zakład zostanie w ten sposób dodany do Twojego kuponu, który powinieneś widzieć po prawej stronie ekranu. Jeżeli kupon jest ukryty, rozwiniesz go klikają w napis „Kupon” u góry strony.
 5. Kupon możesz dowoli edytować oraz wybrać jego rodzaj.
 6. Ustal kwotę zakładu i postaw go!

Dodatkowo wchodząc do zakładki „Moje zakłady” będziesz mieć dostęp do wszystkich zrealizowanych i postawionych kuponów oraz sprawdzisz status ich rozliczenia. Powodzenia!

Ratings
Ogólna Ocena
3.8/5
 • Zaufanie i Uczciwość
  4/5
 • Gry i Oprogramowanie
  3/5
 • Bonusy i Promocje
  3/5
 • Obsługa Klienta
  5/5