Bonus powitalny 100% do 2250 PLN
Otrzymać

888Starz bonus 25% Neteller i Skrill

25% do 125 PLN
Otrzymaj bonus

Bonusy są jednym z podstawowych elementów oferty kasyna lub bukmachera. Nie ma bowiem lepszego sposobu na zdobycie zaufania gracza niż zapewnienie mu udanego początku kariery typerskiej. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, kasyna i zakłady bukmacherskie regularnie organizują rozmaite promocje.

Jedną z takich firm jest 888Starz, która jednocześnie jest bukmacherem oraz kasynem internetowym. W swojej ofercie ma kilka opcji zarówno dla nowych graczy, jak i dla tych, którzy już mają aktywne konto. Marka oferuje graczom kilka bonusów, w tym bonus powitalny. W niniejszym artykule skupimy się na szczegółach akcji promocyjnej dotyczącej wpłat przez systemy płatności Neteller oraz Skrill. Jest to niecodzienna oferta, ponieważ – w odróżnieniu od wielu innych – można z niej korzystać wielokrotnie.

888Starz: bonus Neteller/Skrill na zakłady sportowe

Bonus, o którym mowa w niniejszym artykule, dotyczy wpłat na konto dokonanych za pośrednictwem systemów płatności Netteller oraz Skrill. Są to bardzo wygodne i popularne na całym świecie rozwiązania zapewniające pełną ochronę przetwarzanych danych oraz wysoką szybkość transakcji. Aby uzyskać dodatkowe 25%, użytkownik powinien wpłacić na swoje główne konto kwotę powyżej 5 złotych. Tuż po zaksięgowaniu wpłaty na koncie pojawi się kwota bonusowa w wysokości 25 procent wartości depozytu. Przykładowo: przy wpłacie 200 złotych dostaniemy 50 złotych jako bonus. Należy zaznaczyć, że górny limit wpłaty objętej bonusem wynosi 500 PLN. Czyli maksymalna możliwa kwota bonusowa wynosi 125 złotych.

BonusBonus powitalny do 456 PLN
Metody płatnościVISA/MasterCard, Paysafecard, Skrill, Neteller, Kryptowaluta
Numer licencji8048/JAZ
Sporty30+
Ocena⭐️⭐️⭐️⭐️
Aplikacja mobilna

W przytłaczającej większości wypadków prawo do bonusu powitalnego w teorii przysługuje każdemu użytkownikowi, który postanowi założyć konto u danego operatora. Niemniej jednak należy pamiętać, że aby uzyskać pełny dostęp do oferty promocyjnej bukmachera, prawie zawsze i prawie wszędzie należy spełnić określone warunki. Zazwyczaj są to łatwe kryteria, ale zdarza się również i tak, że są one na tyle trudne do spełnienia, że pomysł o założeniu konta u danego bukmachera zaczyna wydawać się nierozsądny. Na szczęście w przypadku firmy 888Starz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Bonus 25% Neteller/Skrill od 888Starz jest wyjątkowo łatwy do zdobycia, a co najważniejsze – opłaca się to finansowo.

888Starz kod promocyjny

Skrill Neteller 888Starz zakłady

Równie popularną formą uzyskania bonusu bukmacherskiego jest używanie kodu promocyjnego, czyli oryginalnej kombinacji liter, cyfr i znaków specjalnych. Dosyć często sytuacją jest organizowanie takich promocji przed rozpoczęciem najważniejszych rozgrywek. Zazwyczaj kody są używane podczas rejestracji. Co się tyczy firmy 888Starz, to aktualnie nie posiada ona w swojej ofercie promocji tego typu.

Jak odebrać bonus 25% do 125 PLN u bukmachera 888Starz?

Przyznawanie bonusów za dokonanie transakcji za pomocą poszczególnych metod opłaty nie jest zbyt częstym zjawiskiem w świecie bukmacherskim. A zatem bonus w wysokości 25 procent od wpłaty dokonanej przy użyciu Neteller lub Skrill to całkiem opłacalna opcja. Jeśli regularnie używasz jednego z tych systemów, a jednocześnie nie masz jeszcze konta w 888Starz, być może musisz zmienić stan rzeczy. Proces ten jest niesłychanie prosty i wymaga zaledwie dwóch kroków. Po pierwsze, musimy odwiedzić stronę bukmachera 888Starz w celu założenia konta. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostaje tylko wpłacić środki na konto. Minimalna kwota potrzebna do uzyskania wyżej wspomnianego bonusu wynosi 100 złotych.

Regulamin korzystania z bonusu Neteller/Skrill

Neteller Skrill 888Starz zakłady

Jak przystało na branżę bukmacherską, przed skorzystaniem z danego bonusu należy dokładnie przestudiować wszelkie możliwe regulaminy. Wszystko przez to, że różnica pomiędzy krótkim opisem akcji promocyjnej a jego dłuższą wersją czasem jest ogromna. Na szczęście bukmacher 888Starz nie wprowadza swoich graczy w błąd. Pełna wersja regulaminu bonusu dla użytkowników Neteller oraz Skrill nie ma żadnych haczyków ani niejasnych sformułowań. Zawiera ona jednak kilka istotnych kwestii, które podajemy niżej.

  • możesz uzyskać bonus 25% Neteller/Skrill tylko raz na 24 godziny
  • uzyskany bonus musisz obrócić pięciokrotnie, na kuponie z przynajmniej trzema zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs przynajmniej 1.40
  • czas na wykonanie pięciokrotnego obrotu wynosi 30 dni
  • jeśli wypłaciłeś środki w ciągu ostatniej doby, bonus nie zostanie przyznany
  • aby otrzymać dodatkowy bonus, musisz najpierw uwolnić ten poprzedni
  • ta oferta nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez 888Starz

Podsumowanie – bonus Neteller/Skrill od 888Starz

Według naszej analizy firma 888Starz to całkiem dobry wybór niezależnie od kompetencji gracza. W ofercie marki znajdziemy szerokie linie zakładów sportowych, rozbudowane kasyno i oczywiście hojne oferty bonusowe. Zarówno nowi użytkownicy, jak i ci, którzy mają już konto u bukmachera 888Starz, mogą liczyć na bonus w wysokości do 125 PLN od wpłaty dokonanej za pomocą Neteller lub Skrill. Aby móc skorzystać z tej oferty, należy jedynie posiadać zweryfikowane konto w serwisie tego bukmachera. A zatem jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem wspomnianych portfeli elektronicznych lub zastanawiasz się nad ich założeniem, może to być dla Ciebie szansa na rozpoczęcie przygody z bukmacherem 888Starz.

Otrzymaj bonus
Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
5/5
1 głos
Otrzymaj wszystkie bonusy na swój e-mail
FAQ. Często zadawane pytania