Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Bonus powitalny w 1win

Otrzymaj bonus

Podobnie jak wszyscy najlepsi, wirtualni bukmacherzy w Polsce, 1win stale rozwija sekcję bonusów i promocji na swojej stronie internetowej. Tworzone są one zarówno po to, aby urozmaicić grę stałych i najbardziej aktywnych graczy, jak i przyciągnąć uwagę nowych użytkowników, którzy mogą zarejestrować się na stronie hazardowej.

Główną promocją u każdego bukmachera jest deposit bonus, który jest przyznawany po rejestracji i pierwszym doładowaniu konta w grze. W artykule opowiemy o tej ofercie bonusowej – czyli pakiecie powitalnym dla nowych graczy, a także wytłumaczymy, jak go odebrać i poprawnie wykorzystać w 1win.

 

Sportowy bonus powitalny w 1win 2024

Wszyscy gracze z Polski po zarejestrowaniu nowego konta mogą otrzymać ogromny bonus powitalny w wysokości 500% od kwoty ich pierwszego depozytu. Maksymalna kwota, jaką można wpłacić, to 1170 PLN. Maksymalna kwota bonusowa, którą można otrzymać, to 5850 PLN. Radzimy dobrze przemyśleć kwotę doładowania, ponieważ ta oferta dotyczy tylko pierwszej wpłaty pieniędzy.

Aby jak najlepiej wyjaśnić, jak działa ten bonus, weźmy pod lupę konkretny przykład. Załóżmy, że po rejestracji wpłacisz na swoje konto gracza 1170 PLN. System bukmacherski automatycznie doda 500% bonusu od tej kwoty do konta bonusowego. Oznacza to, że na konto główne otrzymasz 1170 PLN, a na konto bonusowe – 5850 PLN. Czyli włącznie będziesz miał 7020 PLN.

Pamiętaj, że aby obstawić środki bonusowe dla przyszłej wypłaty, kurs wydarzenia sportowego musi wynosić co najmniej 3,0 lub więcej. Możesz skorzystać z bonusu powitalnego i robić duże zakłady za pomocą oficjalnej strony internetowej lub aplikacji mobilnej 1win dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.

Korzystanie z bonusowych pieniędzy jest całkowicie bezpieczne dla Twojego konta do gry. Pozwala to nowym użytkownikom lepiej zrozumieć mechanikę obstawiania i nie bać się o utratę własnych pieniędzy podczas opracowania strategii. Aby otrzymać bonus powitalny w 1win, należy spełnić szereg warunków. Opowiemy o nich poniżej.

Kod promocyjny

Aby skorzystać z bonusu powitalnego, nie musisz mieć specjalnych kodów bonusowych czy free kodów. Wystarczy doładować pieniądze aż do 1170 zł, a kwota bonusowa zostanie automatycznie zaksięgowana na koncie gracza w 1win. Jednak podczas rejestracji istnieje specjalne pole do wpisania promo kodu. Nie jest to obowiązkowy punkt rejestracji, ale opcjonalny.

1win najlepsze bonusy bukmacherskie

Jak odebrać bonus powitalny?

Bonus powitalny jest dostępny dla graczy, którzy ukończyli 18 lat. Jeśli jesteś nowym graczem w 1win, to z oferty powitalnej możesz skorzystać w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się w 1win. Możesz to zrobić na stronie oficjalnej lub w aplikacji mobilnej. Będziesz musiał podać swoje dane osobowe i wymyślić hasło.
  2. Zweryfikuj profil. W tym celu zostaniesz poproszony o przesłanie kilku dokumentów do obsługi klienta bukmachera.
  3. Prześlij pierwszą wpłatę. Dla graczy 1win z Polski istnieje kilka wygodnych metod wpłaty na konto gry. Możesz dokonywać wpłat w złotówkach lub innych popularnych walutach.

Bonus będzie automatycznie dodany do konta bonusowego. Możesz go użyć do zakładów
i wygrać prawdziwe pieniądze!

 

Warunki bonusowe w 1win

Istnieje kilka prostych zasad, które musi znać każdy nowy gracz, aby w przyszłości mieć możliwość wypłacić pieniądze bonusowe. Poznaj je, a unikniesz wszystkich kłopotów z grą w 1win. Oto zasady, których przestrzeganie umożliwia bezproblemowe korzystanie z bonusu:

  • Pomyślne ukończenie weryfikacji konta kasynowego, którą warto zrealizować natychmiast po rejestracji.
  • Akceptacja Regulaminu 1win podczas rejestracji. Radzimy zapoznać się z nim przed wyrażeniem zgody, a także przestrzegać zasad i nie naruszać ich.
  • Posiadanie tylko jednego konta w 1win. Bukmacher walczy z praniem pieniędzy za pomocą bonusów powitalnych. Jeśli okaże się, że gracz ma kilka profili w 1win, wszystkie te konta zostaną zablokowane bez możliwości wypłaty wcześniej wygranych pieniędzy.
  • Do obstawiania są akceptowane tylko zakłady z kursem powyżej 3,0.
  • Maksymalna kwota bonusu to 5850 PLN.

To wszystko, co nowi gracze muszą wiedzieć o warunkach bonusu powitalnego 1win. Zasady są dość proste i możesz być pewien, że nie będziesz miał żadnych problemów z zastosowaniem ich w praktyce

 

Podsumowanie

Program bonusowy pozwala znacznie zwiększyć wygrane. Najlepsi bukmacherzy oferują bonusy powitalne, aby przyciągnąć nowych użytkowników na swoje strony hazardowe. Do takich bukmacherów należy 1win, oferujący dość szeroki program bonusowy.

Bukmacher wirtualny oferuje jeden z najbardziej hojnych pakietów powitalnych dla nowicjuszy. Wcześniej bonus powitalny wynosił 200% od kwoty pierwszej wpłaty i bonusowego kodu 5€, ale teraz bonus rejestracyjny został rozszerzony do 5-krotności pierwszego depozytu.

Aby otrzymać bonus powitalny od bukmachera, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym natychmiast po dokonaniu wpłaty, jednak należy go wykorzystać w ciągu 14 dni. W przeciwnym razie promo zostanie anulowana.

Otrzymaj bonus
Autor
Yana Borshchova
Uwielbiam podróżować i odwiedzać kraje. Przez 7 lat swoich przygód odwiedziła 32 kraje. Byłam w Holandii podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018, oglądałam decydujący mecz Francji z Chorwacją i zakochałam się w piłkę nożną. Piszę recenzje popularnych i nowych firm bukmacherskich, znajduję pułapki każdej z nich i pomagam wygrywać nowicjuszom. PS moją ulubioną drużyną jest Szachtar Donieck :)
Ocena artykułu
5/5
1 głos
Otrzymaj wszystkie bonusy na swój e-mail
FAQ. Często Zadawane Pytania