Bonus powitalny do 1400 PLN
Otrzymać

Kalkulator kursów handicapu azjatyckiego

Handicap azjatycki, zakladybukmacherskie

Często gdy słyszymy o handicapie azjatyckim myślimy o czymś skomplikowanym, stwarzającym problemy nawet doświadczonym typerom. Zrozumienie go na początku może stanowić mały problem, lecz gdy się zagłębimy w tym temacie powinniśmy szybko zrozumieć całą jego idee.

Handicap azjatycki to rodzaj zakładu, który umożliwia na wyrównanie spotkania poprzez dodanie lub odjęcie goli dla danej drużyny na samym początku. Daje to wiele możliwości, aby zakład okazał się wygrany pomimo dużych dysproporcji w obydwu zespołach. W odróżnieniu od normalnego handicapu +1, -2.0 itd. możemy zagrać handicap +0.25,-0.5, +1.25 itd.  Czyli eliminujemy możliwość remisu.

Wielu ludzi natomiast nie umie z niego korzystać, przez co pomijają go, a razem z tym tracą szansę na skuteczniejsze rozgrywanie swoich zakładów.W związku z tym zostały opracowane kalkulatory handicapów azjatyckich online, dzięki którym po wprowadzeniu danych jakie chcemy zagrać otrzymamy wszystkie możliwe rozstrzygnięcia. Zaoszczędzi to dużo czasu na myślenie jakie wyniki będą dla nas korzystne i pozwolą nam wygrać pieniądze.

 

Jak działa kalkulator kursów handicapu azjatyckiego?

Kalkulator kursów handicapu azjatyckiego jest stworzony w taki sposób, aby po wprowadzeniu wszystkich danych odnośnie naszego zakładu pokazał możliwe rozwiązania zależne od końcowego wyniku.

Może być to  wygrana, przegrana, częściowa wygrana, częściowa przegrana lub zwrot – wynika to z tego, że w kalkulatorach możemy również wybrać handicap europejski.

Wynik kalkulatora zawiera również wypłatę oraz zysk zależny od stawki jaką zamierzamy postawić.
Jest to świetne rozwiązanie, które w szybki sposób przedstawi nam potencjalny profit.

 

Jak używać kalkulatora kursów handicapu azjatyckiego?

Kalkulator jest bardzo szybki i łatwy w obsłudze. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku:

1. Należy wybrać zakład na drużynę – gospodarza lub gości.
2. Poniżej wybieramy format kursy -dziesiętny, ułamkowy, itd.
3. Wpisujemy kurs na dany zakład.
4. Wybieramy handicap, który nas interesuje z podanej listy.
5. Wpisujemy stawkę, za którą rozegramy dany zakład.
6. Wybieramy opcję kalkulatora, możemy wybrać wpisanie dokładnego wyniku
końcowego lub pokazanie wszystkich możliwości. Po tym kroku wyskoczą nam
możliwe rozliczenia kuponu.

Jest to łatwy sposób na przekonanie się jakie wyniki dadzą nam wygraną. Po wypełnieniu każdego pola i obliczeniu przez kalkulator wyskoczy nam tabelka z wszystkimi możliwościami.
Zawiera ona także obliczoną wypłatę oraz zysk. Dzięki temu od razu wiemy ile będziemy na plusie lub na minusie w każdej możliwej sytuacji.

 

Powyżej/Poniżej kalkulator handicapu azjatyckiego

Kalkulatory umożliwiają również obliczenie rozstrzygnięcia związanego z totalną liczbą bramek jakie padną w całym spotkaniu. Mowa o popularnych overach i underach, które w przypadku handicapów azjatyckich na początku mogą wydawać się skomplikowane.
Działają one na tej samej zasadzie co zakłady na wynik spotkania, lecz jeśli ciągle jest to trudne do zrozumienia z pomocą ponownie przychodzi kalkulator, który obliczy jaka ilość goli zapewni nam wygraną.

Obsługa jest identyczna jak przy kalkulatorze na wynik spotkania i zapewnia również wszystkie możliwości rozstrzygnięcia zakładu biorąc pod uwagę jaka suma goli padnie w spotkaniu.

Możemy oczekiwać podobnie jak w przypadku zakładów na wynik częściowej wygranej, częściowej przegranej, wygranej, przegranej lub zwrotu.

Oprócz wyżej wymienionych kalkulatorów zakładów dostępne są również kalkulatory pomocne w obliczeniach zakładów arbitrażowych oraz systemowych. Należy pamiętać jednak, że przez podatek u polskich bukmacherów zakłady arbitrażowe nie będą bardzo skuteczne. Oczywiście jest możliwe zarabianie tym sposobem, lecz powinniśmy być świadomi mniejszych zysków.

 

Więcej:

Autor
Milosz Wasiak
Pasjonat sportu oraz obstawiania. Interesuje się głównie piłką nożną, sportami walki oraz CS:GO. W artykułach staram się przekazać najważniejsze informacje w prosty do zrozumienia sposób.
Ocena artykułu
5/5
1 głos
FAQ. Często zadawane pytania